سایز متن   /

بسیجیان شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان طی نشست صمیمانه ای با حضور مدیرعامل، برنامه های آتی پایگاه مقاومت بسیج شهید تجلی را تشریح کردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، در راستای گرامیداشت هفته بسیج، نشست صمیمی با حضور علیرضا علیزاده رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل این شرکت و اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج شهید تجلی برگزار شد.
در این نشست مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان ضمن گرامیداشت هفته بسیج گفت: هفته بسیج فرصت مناسبی برای انتقال تفکر و فرهنگ بسیجی به نسل‌های آینده است.
وی با اشاره به چالش‌های صنعت برق تصریح کرد: خوشبختانه با مشارکت و همراهی مردم فهیم و تلاش‌های جهادگونه همه همکاران به ویژه همکاران بسیجی شرکت، گام های بلندی در جهت خدمت رسانی مطلوب به مردم برداشته ایم.
مهندس علیزاده افزود: در شرایط امروز و با توجه به  شیوع ویروس کرونا ، با همکاری تمام پرسنل شرکت در تلاش برای پیشبرد اهداف و ارائه خدمات بهتر به مردم شریف استان هستیم. که از اقدامات شرکت توزیع برق استان زنجان، می توان به ارائه 100 درصد خدمات به صورت غیر حضوری از طریق سامانه موبایلی “برق من” و سامانه تلفنی 1521 اشاره کرد.
وی با اشاره به همیاری اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج شهید تجلی در اجرای طرح های صنعت آب وبرق، بیان کرد: در جهت ارائه تمام خدمات صنعت برق به صورت غیر حضوری، فرهنگ دریافت این خدمات در جامعه و رسیدن به هدف ” هر مشترک برق، یک برق من” با تلاش جهادگونه بسیجیان صنعت آب و برق محقق خواهد شد.
مدیرعامل در این نشست با اشاره به اهمیت حضور بسیجیان در شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، بر توسعه اخلاق بسیجی در سازمان تاکید کرد.
در پایان نشست بهبود لطفی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید تجلی، با ارائه برنامه های آتی این پایگاه در شرکت توزیع ، بر همگامی بسیج با مردم و مسئولان در جهت پیشبرد اهداف این شرکت تأکید کرد.
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد