سایز متن   /

عبدالحمید حمزه‌پور در بازدید از روند دفع فاضلاب از شبکه‌‌های اصلی و فرعی اظهار داشت:برای پیشگیری از بروز بحران و مدیریت ایستگاه‌های پمپاژ فاضلاب، شبکه‌های فاضلاب در شهرهای بوشهر، گناوه و دیلم لایروبی و شستشو شد.
وی، از آمادگی نیروها و عوامل پیمانکار و تجهیزاتی برای پیگیری و رفع مشکلات احتمالی در شبکه‌های فاضلاب خبر داد و بیان کرد: در این راستا پیش بینی تامین پمپ‌های یدکی و سیار شده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به تست و راه‌اندازی دیزل ژنراتورهای ایستگاه‌های اصلی فاضلاب در سه شهر بوشهر، گناوه و دیلم گفت: در این زمینه اقدامات فنی برای جلوگیری از بروز مشکلات ناشی از گرفتگی و لایروبی خطوط فاضلاب انجام شده است.
حمزه‌پور، اصلاح تابلو برق‌ها و تهیه لوازم یدکی مورد نیاز را از دیگر برنامه‌ها دانست و تصریح کرد: در این حوزه ضمن تعویض پمپ‌های معیوب، اشغال‌گیرهای ورودی به ایستگاه‌های پمپاژ فاضلاب پاکسازی شده است.
وی با بیان اینکه شبکه فاضلاب در سه شهر بوشهر، گناوه و دیلم اجرایی شده است خاطر نشان کرد: در شهر بوشهر با ایجاد ۴۷۰ کیلومتر شبکه فاضلاب و ۱۴ ایستگاه پمپاژ روزانه افزون‌بر ۳۰ هزار متر مکعب فاضلاب دفع و تصفیه می‌شود.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر با اشاره به شبکه فاضلاب در گناوه تصریح کرد: در شهر گناوه ۱۴۰ کیلومتر شبکه فاضلاب و شش ایستگاه پمپاژ ایجاد شده است که روزانه بیش از ۸ هزار مترمکعب فاضلاب دفع می‌شود.
حمزه‌پور از اجرای شبکه فاضلاب در شهر دیلم خبر داد و بیان کرد: در این شهر ۶۰ کیلومتر شبکه فاضلاب با ۴ ایستگاه پمپاژ ایجاد شده که روزانه افزون بر ۲ هزار مترمکعب فاضلاب دفع و تصفیه می‌شود.
وی با اشاره به اجرای شبکه فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر خاطر نشان کرد: در اجرای شبکه فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر ۱۳۰ میلیارد تومان سرمایه گذاری شده است.
مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان بوشهر طول شبکه گذاری فاضلاب در بافت تاریخی بوشهر را ۳۵ کیلومتر دانست و افزود: شبکه فاضلاب در این بافت شامل کوی بهبهانی‌ها، شنبدی‌ها، دهدشتی، کوتی و بازار است که تا پایان امسال تکمیل می‌شود.
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد