سایز متن   /

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز از نصب 1010 کیلومتر کابل خودنگهدار در حوزه ی کاری این شرکت خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز، عادل کاظمی با بیان اینکه یکی از برنامه های مهم شرکت توانیر در شرکت های توزیع نیروی برق کشور، جایگزینی شبکه های فشار ضعیف (سیم مسی) با کابل خودنگهدار است، گفت: تاکنون برخی از شرکت های توزیع توانسته اند کل شبکه ی فشار ضعیف سیم مسی خود را به کابل خودنگهدار تبدیل کنند، شرکت توزیع نیروی برق تبریز نیز در راستای اهداف طرح ریزی شده ی توانیر اقدامات خود را هماهنگ کرده است.

کاظمی ادامه داد: اوایل سال 98، از کل حدود 4300 کیلومتر شبکه ی فشار ضعیف هوایی برق تبریز، تنها حدود 680 کیلومتر به صورت کابل خودنگهدار اجرا شده بود ولی با تلاش همکاران شرکت، موفق شدیم طول شبکه ی کابل خودنگهدار شرکت را به میزان 1010 کیلومتر افزایش دهیم.
وی خاطرنشان کرد: تلاش داریم تا پایان سال جاری حدود 350 کیلومتر از سیم های مسی شبکه را به کابل خودنگهدار تبدیل کنیم.
کاظمی ابراز امیدواری کرد به منظور تحقق این اهداف از ظرفیت خریدهای منطقه ای، استفاده از پیمانکاران کلید دردست و دستمزدی بهره گیری خواهد شد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز در تشریح اهمیت نصب کابل های خودنگهدار در شبکه گفت: کابل های خودنگهدار، برخلاف سیم های مسی از ایمنی بیشتری در مقابل حوادث طبیعی برخوردار بوده و امکان اتصال آنها بسیار کم است و این کابل ها، امکان استفاده ی غیرمجاز از برق را نیز کاهش می دهند.

 

تامین برق و روشنایی شهرک های صنعتی سلیمی و سلیمانی 

عادل کاظمی در تشریح اقدامات انجام شده در خصوص رفع مشکل برق شهرک های صنعتی استان آذربایجان شرقی گفت: هفته ی گذشته، جلسه ای به ریاست استاندار محترم و با حضور رئیس محترم دادگستری، دادستان محترم تبریز، جمعی از مدیران دستگاه اجرایی و تعدادی از صاحبان صنایع به منظور بررسی مسایل و مشکلات شهرک های صنعتی تشکیل شد.
کاظمی ادامه داد: در این جلسه، ضمن بررسی و پیگیری مسایل و مشکلات شهرک های صنعتی، تصمیمات مناسبی نیز به منظور رفع مشکل برق و بهبود وضعیت روشنایی شهرک های صنعتی شهید سلیمی و شهید سلیمانی اتخاذ شد و در این راستا این هفته بازدیدی میدانی با حضور جمعی از مدیران شرکت توزیع نیروی برق تبریز و شرکت شهرک های صنعتی آذربایجان شرقی از این دو شهرک صنعتی به عمل آمد.
وی با بیان اینکه شرکت توزیع نیروی برق تبریز، همواره در جهت تامین برق متقاضیان شهرک های صنعتی واقع در حوزه ی کاری این شرکت برآمده است، تصریح کرد: احداث پست های فشار متوسط، احداث شبکه ی 20 کیلوولت و احداث پست فوق توزیع 132 کیلوولت در شهرک شهید سلیمی با مشارکت برق منطقه ای آذربایجان از جمله ی اقدامات این شرکت است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز با اشاره به بازدید از شبکه ?? کیلوولتی مجتمع کارگاهی و زون دانش بنیان شهرک صنعتی شهید سلیمانی گفت: در این بازدید تصمیم هایی برای احداث شبکه ی روشنایی و احداث پست های برق در شهرک شهید سلیمانی صورت گرفت، خاطرنشان کرد: طی این بازدید مقرر شد از طریق پیمانکار شرکت شهرک های صنعتی، تعداد 8 دستگاه پست هوایی به همراه شبکه ی روشنایی معابر در شهرک شهید سلیمانی احداث و به بهره برداری برسد؛ ضمن اینکه با توسعه و ایجاد کارگاه ها بتدریج تعداد دیگری از پست های توزیع نیز در این شهرک احداث خواهند شد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد