سایز متن   /

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: اعتبار جدید برای توسعه آبرسانی به 3 روستای فاقد دهیاری در شهرستان ابهر معادل 750 میلیون ریال تامین شد.

«علیرضا جزء قاسمی» اظهار کرد: این طرح ها شامل تامین آب از چشمه برای روستای حصار عبدالکریم، اصلاح شبکه و خط انتقال در روستای داوودگر و ترمیم مخزن و شبکه توزیع آب در روستای چالچوق می باشد.

وی افزود: کار توسعه زیرساخت های آب آشامیدنی در مناطق روستایی با جدیت در دست اقدام بوده و پیش از این نیز 950 میلیون ریال اعتبار برای آبرسانی به 4 روستای فاقد دهیاری در شهرستان ابهر، طی سال جاری انجام پذیرفته است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان تصریح کرد: روستاهای امیر بستاق، گل تپه، برزابیل، رازمجین، چشمه بار و ینگی کند نیز از جمله روستاهایی هستند که عملیات آبرسانی به این روستاها در دست اقدام می باشد.

جزء قاسمی بیان داشت: هم اکنون 23 روستای فاقد دهیاری در شهرستان ابهر وجود دراد که تلاش خواهد شد با توسعه زیرساخت های آبرسانی به این مناطق، کمبود ها و عقب افتادگی های گذشته جبران شود.

این مسئول با اشاره به اینکه شهرستان ابهر 71 روستای دارای سکنه دارد گفت: 40 روستا در این شهرستان تحت پوشش خدمات شرکت آب و فاضلاب قرار دارد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد