سایز متن   /

فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو با صدور لوحی از ایرج رستمی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید اشتری شرکت آبفای استان زنجان در ارتباط ویدئو کنفرانسی با حضور دکتر اردکانیان وزیر نیرو تقدیر کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان، میثم جعفر زاده بخاطر تلاش های چشمگیر و اقدامات موثر و ارزشمند ایرج رستمی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید اشتری شرکت آبفا استان زنجان، به عنوان بسیجی نمونه در سطح شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشورتقدیر کرد.

در این لوح آمده است:

برادر بسیجی جناب آقای ایرج رستمی

امروز بسیجیان عزیز دراقشار و طبقات مختلف با شاخصه هایی نظیر ایمان عمیق آمیخته به عشق، معرفت، بصیرت، ولایتمداری و پایبندی به اصول و ارزش های والای اسلام ناب محمدی(ص) به تکیه گاهی مستحکم برای دفاع همه جانبه از نظام اسلامی و دستاوردهای متعلق به آن تبدیل گشتهو با تاسی از سنت پاک نبوی، سیره علوی و فرهنگ جهاد و شهادت در راه صیانت از میهن اسلامی و رشد و شکوفایی آن در عرصه های مختلف آماده مجاهدت و ایثارگری می باشند.

اینک بنا به پیشنهاد فرمانده محترم حوزه مقاومت بسیج شرکت مادر تخصصی آب و فاضلاب کشور، بر خود فرض می دانم از تلاش های چشمگیر و اقدامات موثر و ارزشمند جنابعالی در راستای اجرای ماموریتهای بسیج در سال 1399، بعنوان بسیجی نمونه پایگاه مقاومت بسیج شرکت آب  فاضلاب استان زنجان در سطح شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور تقدیر و تشکر نمایم.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد