سایز متن   /

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق اصفهان، با تکمیل 300 متر لوله گذاری خط انتقال فاضلاب به نیروگاه اصفهان سالانه 5 میلیون مترمکعب آب صرفه جوئی خواهد شد. مدیرعامل شرکت تولید نیروی برق اصفهان با بیان اینکه با صرف هزینه ای بالغ بر 1000 میلیارد ریال طرح ساخت تصفیه خانه فاضلاب در نیروگاه اصفهان تکمیل و آماده دریافت فاضلاب و تصفیه آن و تبدیل به آب صنعتی برای استفاده در فرایند تولید برق مورد نیاز منطقه است گفت: صرف این هزینه هنگفت و نیاز مبرم نیروگاه اصفهان به آب مورد نظر برای تولید برق در گرو اجرای نزدیک به 300 متر از بخش باقیمانده خط انتقال فاضلاب خام به نیروگاه است.
مهندس سعید محسنی اظهار امیدواری کرد با حمایت مقامات ارشد اجرایی و قضائی استان در تکمیل و راه اندازی این طرح که با رعایت کامل استانداردهای زیست محیطی اجرا گردیده، تسریع بعمل آید.
وی همچنین گفت: با بهره برداری از طرح یاد شده و صرفه جوئی سالانه حدود 5 میلیون مترمکعب آب، در وهله اول، تامین کننده منافع شهروندان اصفهانی به ویژه کشاورزان حاشیه زاینده رود در جوار نیروگاه و سپس تامین کننده آب مورد نیاز واحدهای بخاری مولد برق نیروگاه اصفهان خواهد بود.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد