سایز متن   /

با توجه به ضرورت توسعه خدمات غیرحضوری و شفافیت در واگذاری پروژه های نیرورسانی و جلب رضایت متقاضیان، شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران به واگذاری تمامی پروژه های نیرو رسانی به صورت غیر حضوری و از طریق سامانه ای به نام “به لین” اقدام کرده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران مهندس کیوان فرح زاد مدیرعامل این شرکت با اعلام این خبر گفت: از مزایای استفاده از این سامانه می توان به مواردی همچون: کاهش مراجعه حضوری متقاضیان در ادارات، افزایش شفافیت در قیمت گذاری، تسریع در پاسخ گویی و کاهش زمان رسیدگی به درخواست های مردمی، امکان سنجش رضایتمندی از نحوه عملکرد پیمانکاران واعلام آن به سایر متقاضیان، امکان پیگیری جهت تسریع در اختتام پروژه ها و برق رسانی به متقاضیان با ایجاد بانک اطلاعاتی از پروژه های نیرو رسانی، تسهیل در ارایه خدمات غیرحضوری مطابق با مصوبات دولت و ایجاد فرصت برابر بین شرکت های پیمانکاری که باعث افزایش رقابت و اشتغال می شود، اشاره کرد.

وی ادامه داد: در حال حاضر سامانه یاد شده بدون ایجاد محدودیت جدید برای پیمانکاران راه اندازی و لیست پیمانکاران مجاز وارد سامانه شد. همچنین سامانه ارسال پیامک برای ارسال پیام به پیمانکاران و متقاضیان از لحظه ثبت درخواست تا انتخاب پروژه توسط متقاضیان راه اندازی شده و تاکنون 170درخواست نیرو رسانی توسط امورهای هشتگانه در سامانه به ثبت رسیده است.
فرح زاد در تکمیل صحبت های خود گفت: ارتباط بین سامانه جامع مهندسی و سامانه نیرو رسانی در دست اقدام است تا تمام درخواست ها به صورت مکانیزه در سامانه نیرو رسانی جهت مناقصه قرار گیرد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد