سایز متن   /

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت ؛ همزمان با روز جهانی جی ای اس برای اولین بار در شمال کشور از اپلیکیشن اندرویدی جی ای اس رونمایی شد.
فرامرز سپری بیان داشت؛ با توجه به اهمیت کارکردهای مکانیزه در حوزه برداشت، به روزرسانی و استفاده از اطلاعات پروژه موبایل gis در شرکت توزیع نیروی برق مازندران به عنوان یک موضوع اولویت یک در دفتر gis و مطالعات فنی سیستم تعریف شد.
وی افزود؛ با ارتقاء تکنولوژی و نیازمندیهای جدید سیستم نرم افزاری همراه با امکانات به روز و قابل مقایسه با محصولات خارجی مشابه در شرکت توزیع برق مازندران تهیه شده است.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران گفت؛ با استفاده از روش های دقیق و مطمئن امنیتی تلاش شده است نرم افزار بدون هیچ دغدغه ای در اختیار کارشناسان شرکت توزیع قرار گیرد.
سپری با اشاره به قابلیت های کلیدی این نرم افزار گفت؛ عدم وابستگی به دیتا مدل، متناسب با آخرین تکنولوژی های حوزه gis، قابلیت استقرار در هر شرکت توزیع در کمتر از یک روز، قابلیت کاربرد در حوزه های طراحی شبکه توزیع به شکل میدانی در و در محل، قابلیت برداشت اطلاعات شبکه، قابلیت بازبینی و پایش شبکه با حجم بزرگ اطلاعاتی می باشد.

وی با اشاره به ابزارهای مهم و استراتژیک نرم افزار بیان داشت ؛ قابلیت ترسیم گروهی شبکه متناسب با نیاز کاربر و عدم محدودیت در تمامی آن ها، قابلیت کارکرد آفلاین و در نظر گرفتن تمام موارد امنیتی و قابلیت کنترل از زاویه و جهت ترسیم از دیگر مزایای این اپلیکیشن است.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد