سایز متن   /

شرکت آبفای استان موفق به کسب گواهینامه اجرای برنامه ایمنی سامانه تامین آب آشامیدنی شهرابرکوه و مجتمع های روستایی فهرج و بفروئیه گردید .

به گزارش روابط عمومی ؛ مدیر مرکز پایش و نظارت برکیفیت آب و فاضلاب استان یزد گفت : برنامه ایمنی آب دارای 10 گام مؤثر جهت ارتقا سطح کنترل های کیفی و ایمنی آب بوده که پس از اجرایی شدن این 10 گام  ، برنامه و ممیزی گواهی ایمنی آب صادر می شود .

ابراهیم علیدوست با اشاره به این که  هم اکنون استان یزد دارای بیش ترین گواهی نامه ایمنی آب در سطح کشور می باشد اظهارداشت :  با مهیا شدن زیر ساخت های لازم در آینده برای سایر شهرها و روستاهای استان نیز گواهی ایمنی صادر خواهد شد .

کسب مقام دوم روابط عمومی شرکت آبفای استان یزد در جشنواره وزارت نیرو

روابط عمومی شرکت آبفای استان یزد در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی های صنعت آب و برق کشور موفق به کسب رتبه دوم در رشته تبلیغات شد.

به‌گزارش روابط عمومی ، در لوحی صادره از سوی ببران مدیر کل دفتر روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت نیرو از شرعیاتی مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان یزد در خصوص کسب رتبه دوم در بخش تبلیغات قدردانی کرد .

در دومین جشنواره ارزیابی روابط عمومی‌های صنعت آب و برق کشور، آثار ۱۳۲ شرکت  در ۱۴ محور مورد داوری قرار گرفت.

بر اساس این گزارش، ارزیابی این جشنواره در ۱۴ محور شامل “انتشارات و مستندسازی”، “ارتباط درون سازمانی”، “حضور در فضای مجازی”، “ارتباط با پایگاه خبری وزارت نیرو (پاون)”، “ارتباط با رادیو تلویزیون اینترنتی”، “فرهنگ‌سازی و آموزش همگانی”، “تبلیغات محیطی و رسانه‌ای”، “ارتباط با رسانه‌ها (دیداری، شنیداری، مکتوب و مجازی)”، “جشنواره و نمایشگاه”، “آموزش همکاران روابط عمومی و اصحاب‌ رسانه”، “مدیریت و برنامه‌ریزی”، “پژوهش و افکارسنجی”، “نوآوری و خلاقیت” و “پویش #هرهفته_الف_ب_ایران” صورت گرفته است.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد