سایز متن   /

توسعه مخزن 8 با ظرفیت 20 هزار متر مکعب و حوضچه های مرتبط آن مناطق وسیع و پرجمعیتی از تهران را در مواقع بحرانی ( از شمال محدود به جلال ال احمد، از شرق به خیابان فاطمی_انقلاب، از جنوب به خیابان های چنگیزی، آذربایجان و آزادی و از غرب به بزرگراه های شیخ فضل الله _ یادگار امام) در آینده نزدیک آبدهی خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت تأمین و تصفیه آب و فاضلاب تهران، مدیر امور نظارت بر اجرای طرح های ابفا و عملیات اضطراری اعلام داشت: از شنبه یکم آذر ماه سال جاری؛ مرحله اجرایی پروژه توسعه مخزن 8 با ظرفیت 20 هزار متر مکعب و حوضچه های مرتبط آن با هدف مقابله با بحران و تأمین نیاز آب شرب افق1410، محدوده تحت پوشش وسیعی از تهران را با اعتباری بالغ بر 178 میلیارد ریال به مدت 20 ماه با تحویل زمین کارگاه توسط امور نظارت بر اجرای طرح های آبفا و عملیات اضطراری به پیمانکار (شرکت شیب جم) آغاز خواهد شد.

هادی فهیمی در خصوص رفع معارضات و اقدامات پیشین مرحله اجرایی این پروژه به مکاتبات اداری در خصوص تخلیه ساختمان هایی در محدوده سایت احداث مخزن و مکاتبه با شهرداری منطقه 2 در خصوص جابجایی درختان در محدوده فوق اشاره داشت.

وی در ادامه گفت: رفع معارض خط لوله 800 میلی متری ورودی مخزن موجود شمالی پیش از عملیات خاکبرداری مخزن حاضر انجام و تشخیص عدم وجود معارضات برقی و مکانیکی بهره برداری در محدوده اجرایی پروژه و انتقال متعلقات الکتریکال و مکانیکال توسط واحد بهره برداری غرب صورت پذیرفت.

ایشان تصریح کرد: به منظور اجرای عملیات ایمن و اصولی بیمه های مسئولیت مدنی منعقد و هماهنگی لازم با شرکت فاضلاب جهت صدور مجوز تردد دستگاه نقشه برداری و نیروهای پیمانکار به منظور برداشت اولیه انجام پذیرفته است.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد