سایز متن   /

در آستانه چهل و یکمین سال یاد هفته بسیج ، از بسیجیان نمونه شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان تجلیل به عمل آمد.

جانشین فرمانده سپاه قائم آل محمد «عج» استان سمنان در این برنامه که به صورت ویدئو کنفرانسی و تصویری برگزار شد گفت : بسیجی می باید همواره در انجام امور، احساس مسئولیت نموده و در جایگاه خود ، نقش آفرین باشد.

سرهنگ پاسدار “منصور شوقانی” با اشاره به این که کاری که بسیجی انجام می دهد ، باید اثربخش برای جامعه باشد افزود: در هر مجموعه و محله ای که بسیج ایفای نقش می کند ، می بایست بر اساس راهبرد بوده و نقشه راه وجود داشته باشد و با هدف گذاری ، برنامه های طرح ریزی شده عملیاتی شود .

وی اضافه کرد : کمک به ارتقای کیفی و کمی در عرصه خدمت رسانی بسیار مهم است و مجموعه کارکنان شرکت توزیع برق استان با اجرای اقدامات به هنگام و خدمات دهی به مردم، در این زمینه بسیار کوشا و موفق هستند.

شوقانی با اظهار این که خدمت شایسته به مردم با تلاش و کوشش شبانه روزی تبلور پیدا می کند یادآور شد : ایجاد فضای رشد و خلاقیت در فضای موجودبه ویژه در عرصه خدمت رسانی ، کمک شایانی به توسعه شایسته سالاری می نماید .

وی تصریح کرد : خدماتی که بسیجیان انجام می دهند ، می بایست به صورت هنرمندانه در اختیار آحاد مردم قرار گرفته تا درخشندگی بسیج بیش از پیش ملموس شود.

در ادامه حمید نظری فرمانده پایگاه مقاومت بسیج نور این شرکت ، عملکرد یک ساله این پایگاه در حوزه های عمومی و تخصصی را تبیین نمود.

یادآور می شود این مراسم که با حضور موسوی زاده ، مدیرعامل شرکت توزیع برق ، دهرویه مسئول سازمان بسیج کارمندان سپاه استان ، شعبانی خطیب، فرمانده حوزه مقاومت بسیج مرکزی ادارات کل و در ارتباط تصویری فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج سطح این شرکت همراه بود، از بسیجیان نمونه به اسامی؛ مهدی زمانی، رحمان شورونی، قاسمعلی ابراهیمی، حمیدعلیمحمدی، امیرغنایی و طیبه طاهرکرد و همچنین از حسین حصاری به عنوان همکار بسیجی پیشکسوت این شرکت، با اعطای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل شد .

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد