سایز متن   /

مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد به همراه معاونین طرح و توسعه و بهره‌برداری این شرکت با امام‌جمعه و فرماندار شهرستان بافق دیدار کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت برق منطقه ای یزد در این دیدار در خصوص پیشرفت پروژه‌های خط، پست و نیروگاه خورشیدی 10 مگاواتی کوشک شهرستان بافق توضیحاتی ارائه شد.

پیشرفت پروژه‌‌های توسعه دو بی 132 کیلوولت در پست نخلستان و اتصالات خط 132 کیلوولت نخلستان توسط شرکت برق منطقه‌ای یزد که موجب افزایش قابلیت اطمینان برق‌رسانی به شهرستان بافق می‌شود نیز در این دیدار بررسی شد.

همچنین در این دیدار موضوع اعتبار مورد نیاز و نحوه برق‌رسانی به شهرک صنعتی بافق بررسی و پیشنهادات مطرح در این زمینه برای تقویت زیرساخت  توسعه صنایع در این شهرستان اعلام شد.

شایان ذکر است، پیک بار صنایع بزرگ شهرستان بافق،30 مگاوات و پیک بار مشترکین شرکت توزیع در این شهرستان 44 مگاوات بوده است. همچنین ظرفیت ترانسفورماتورهای انتقال و فوق‌توزیع در شهرستان بافق 839 مگاولت آمپر و مصرف کل بیش از 29 هزار مشترک صنعت برق در این شهرستان در 6 ماه اول سال 99، به میزان 243 هزار و 550 مگاوات ساعت بوده که در این میان سهم 3 مشترک بزرگ این شهرستان حدود 156 هزار مگاوات‌ساعت بوده است.

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد