سایز متن   /

شبکه برق‌رسانی بخش مرکزی قم بهینه‌سازی می‌شود
مجری پروژه بهینه‌سازی شبکه برق بخش مرکزی استان قم گفت: بهینه‌سازی شبکه برق این بخش با اعتباری بالغ بر 18 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان قم، مهندس “مهدی آهنین‌پنجه” امروز از احداث شبکه فشار متوسط جدید بخش مرکزی قم بازدید کرد و از نزدیک در جریان نحوه انجام کار و میزان پیشرفت این پروژه قرار گرفت.

مجری پروژه بهینه‌سازی شبکه برق بخش مرکزی استان در حاشیه این بازدید به ارائه گزارشی از روند اجرای این پروژه پرداخت و از احداث ۴.۵ کیلومتر و تعویض خط فشار هوایی فیدر قمرود خبر داد.

وی بهینه‌سازی شبکه فشار ضعیف روستاهای صیدآباد، علی‌آباد کورگل، مشک آباد، احمدآباد، شمس آباد، عباس آباد و شاهجرد را نیز از دیگر اقدامات انجام شده ذکر کرد و خاطرنشان کرد: در این طرح ۷۵ پایه فشار متوسط جدید نیز در راستای پایداری و تاب‌آوری شبکه نصب شد.

مهندس سعید فراهانی همچنین بهینه‌سازی شبکه فشار ضعیف روستای قشلاق البرز، تعویض 216 پایه فرسوده جاده گرمسار و تعویض 30 پایه فرسوده جاده قدیم تهران را از اقدامات در حال انجام شرکت توزیع نیروی برق استان برشمرد.

وی در پایان یادآور شد: این طرح‌ها در مجموع به اعتباری بالغ بر 18 میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد و بخشی از مشکلات برق‌رسانی بخش مرکزی استان را برطرف می‌کند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد