سایز متن   /

جلسه شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو دراستان فارس به میزبانی شرکت توزیع نیروی برق استان فارس و با حضور مدیران عامل و نمایندگان شرکت های تابعه صنعت آب و برق استان برگزار شد. دراین جلسه رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو دراستان فارس، هدف از برگزاری جلسه را هم افزایی وانسجام بخشی به فعالیت ها جهت اتخاذ تصمیات بهتر و ارائه خدمات مطلوب به هم استانی های عزیز عنوان کرد و گفت: بی شک در سایه تعامل، هم افزایی و تشکیل جلسات مستمر هماهنگی بین همکاران صنعت آب و برق استان، می توان خدمات را سریع و با کیفیت بهتر به مشترکین در سراسر استان ارائه داد.

احمدرضا خسروی، دو مقوله آب و برق را از اصلی‌ترین و ضروری‌ترین عوامل زیربنایی درتوسعه کشور توصیف کرد و افزود: آب و برق دو کالای حیاتی و استراتژیک هستند و باید با فرهنگ سازی همگان را از اهمیت وضرورت حفظ این دو سرمایه ارزشمند مطلع ساخت. این مقام مسئول، تاکیدکرد: اهمیت حفظ سرمایه و منابع ملی سبب شده است تا تمامی کارکنان سخت کوش در عرصه های آب و برق، به عنوان خادمان خاموش با وجود تمامی مشکلات و چالش ها به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی به مردم شریف استان باشند.

وی بر لزوم تشکیل کارگروه های تخصصی و ارائه بازخورد لازم به شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان فارس تاکید کرد و بیان داشت: کارگروه های جهش تولید و مدیریت توامان عرضه و تقاضا، شورای روابط عمومی و اطلاع رسانی ، کارگروه ارائه خدمات برتر آب و انرژی، کارگروه بانوان و خانواده، کارگروه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل و ارتقای تاب آوری ، کارگروه بسیج ، کارگروه تسویه بدهی فی ما بین شرکت های آب و برق و کارگروه رفاهی از جمله کارگروه های هستند که می توان با تشکیل آنها و اتخاذ تصمیم های منسجم و یکپارچه به اهداف و نتایج مطلوبی دست یافت.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، در این جلسه لزوم توجه به بحث مهم آگاه سازی و اطلاع رسانی مسئولین استانی، نمایندگان مجلس و سایر دستگاه های نظارتی و قضایی از دستورالعمل ها، مقررات و اقتصاد آب و برق را خواستار شد و اضافه کرد: این موضوع مهم می تواند در قالب جلسات برنامه ریزی شده و ارائه مطلب مفید مورد نظرانجام پذیرد.آگاه سازی عمومی از مقررات، مسئولیت ها، تکالیف شرکت های آب و برق،تعیین تکلیف بدهی بین دستگاهی آب و برق ، هم افزایی شرکت ها در مقابله با بحران ها، برنامه ریزی جهت اجرای هرچه بهتر پویش هر هفته الف – ب- ایران و همچنین ارائه گزارش عملکردی شورا به وزارت نیرو از دیگر مواردی بودند که از سوی رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو استان در این جلسه مطرح شدند.خسروی درخاتمه سخنان خود تصریح کرد: تمامی سعی دست اندرکاران صنعت آب و برق استان این است که به توانیم با وحدت رویه ، هم دلی و هماهنگی بر مسایل و چالش های پیشرو فایق آمده و خدمات شایسته ای را به مردم شریف استان ارائه دهیم.

درادامه این جلسه مدیران عامل و نمایندگان صنعت آب و برق استان به ارائه نقطه نظرات پیرامون موضوعات مطروحه و همچنین موضوعات پیشنهادی جدید پرداختند.

لازم به ذکر است، در پایان این جلسه از اقدامات و زحمات صادقانه جناب آقای مهندس دهقانی، مدیرعامل شرکت آب منطقه ای فارس و رئیس سابق شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در استان فارس با اهدای لوح تقدیر و گل، تجلیل و قدردانی به عمل آمد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد