سایز متن   /

رییس اداره ایمنی و آتش نشانی نیروگاه بندرعباس گفت: با رعایت و توجه به استانداردهای ایمنی ۳ میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه در نیروگاه بندرعباس ثبت شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان، مهدی شفاخواه عنوان کرد: با ارزیابی‌های عملکرد یک سال گذشته از مهر ۹۸ تا مهر ۹۹با حفظ و رعایت نکات ایمنی این شرکت موفق شد عملکرد ۳ میلیون نفر ساعت کار بدون حادثه را در واحدهای عملیاتی نیروگاه ثبت کند.
شفاخواه افزود : فعالیت‌های ایمنی در بخش آموزش و فرهنگ‌سازی در زمینه ایمنی، اقدامات کنترلی و پیشگیری از حوادث و آمادگی و واکنش در شرایط اضطراری انجام می‌شود.
رییس اداره ایمنی و آتش نشانی نیروگاه بندرعباس گفت: علاوه براقدامات مستمر کنترلی و پایش فعالیت‌ها در تطابق ‌با الزامات ایمنی، اقدامات شاخصی از جمله طرح ایمنی مبتنی بر رفتار با بررسی همه رفتارهای عملیاتی و غیرعملیاتی، پایش مدیران از واحدهای نیروگاه و گردآوری و تجزیه و تحلیل منظم نشست‌های ایمنی در هنگام تعمیرات اساسی و اجرای طرح‌های ارزیابی ریسک شغلی و کنترل نحوه اجرا از دیگر اقدامات شاخص در راستای افزایش ایمنی در نیروگاه بندرعباس است.
شفاخواه افزود: تشکیل دوره های آموزشی مدیریت ایمنی و بهداشت حرفه‌ای، سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست، تهیه گزارش جامع از حوادث همراه با توصیه‌های ایمنی به منظور آگاهی کارکنان و پیشگیری از تکرار حوادث، شناسایی نقاط قوت و قابل بهبود بر اساس بازرسی‌ها و گزارش پایش مدیران و برنامه‌ریزی برای رفع نواقص، انجام رزمایش‌های دوره‌ای و تهیه اطلاعات ایمنی مواد سمی شیمیایی با هدف آگاهی کارکنان از خطرات فیزیکی و شیمیایی مواد از جمله فعالیت‌ها در حوزه آگاهی بخشی و افزایش ایمنی است.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد