سایز متن   /

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از رایگان شدن برق 180هزار مشترک کم مصرف خانگی استان در طرح برق امید از آبان ماه سال جاری خبرداد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی،مهندس محمد اله داد با اشاره به آغاز طرح برق امید از ابتدای آبان گفت:استان مرکزی دارای 590هزار مشترک خانگی است که 31 درصد از مشترکان این بخش مشمول طرح ملی برق امید هستند.
وی با بیان اینکه در سنوات گذشته طرح های تشوبقی برای مشترکین صنعتی ،کشاورزی و عمومی اعمال شده است و طرح برق امید تنها مشترکان خانگی را شامل می شود، یادآور شد: انتظار می رود با اجرای این طرح 10 درصد از مصارف در این بخش صرفه جویی شده و می تواند این مقدار در بخش های مولد همچون صنعت و کشاورزی استان مصرف شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی گفت: تعرفه برق امید از دوره جدید و از آبان ماه سال جاری برای مشترکان کم مصرف اعمال می شود.
وی تصریح کرد:تغییر نگرش و باور مصرف کنندگان برق خانگی به استفاده صحیح از منابع انرژی،اصلاح مصرف مشترکین پرمصرف و حفظ محیط زیست با استفاده از ساز و کارهای تشویقی و بازدارنده از اهداف اصلی طرح برق امید محسوب می شود.
مهندس اله داد گفت: طبق تعرفه بندی انجام شده، مشترکان برق به سه دسته کم مصرف، خوش مصرف و پرمصرف تقسیم می شوند که از این میان بهای برق مصرفی گروه کم مصرف با صد در صد تخفیف محاسبه می شود.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد