سایز متن   /

مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب مشهدگفت: باتلاش متخصصان شرکت آب وفاضلاب مشهد عملیات اورهال و تعمیرات اساسی یکی از مهم ترین تصفیه خانه های آب شرب مشهد باموفقیت انجام شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی و آموزش همگانی مهندس حسین اسماعیلیان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد ضمن اعلام این مطلب گفت: تصفیه خانه شماره 2 مشهد یکی از مهم ترین تاسیسات تامین آب شرب مشهد محسوب می شود که آب سد طرق در آنجا تصفیه و سپس به پهنه های( مناطق) مختلف شهر مشهد منتقل می شود، لذا با هدف استفاده بهینه ومطلوب از این تصفیه خانه، عملیات تعمیرات این تصفیه خانه توسط متخصصان داخلی شرکت در دستورکارقرارگرفت و هم اکنون این تصفیه خانه آماده فعالیت می باشد.

وی افزود: در عملیات اورهال تصفیه خانه شماره 2، سرویس اساسی فلوترهای کنترل سطح فیلترهای شنی، طراحی و نصب سیستم تزریق آب ژاول، بروزرسانی سیستم کلرزنی گازی و طراحی و ساخت شافت همزن حوضچه اختلاط سریع، با موفقیت انجام شد، همچنین بازسازی فیلترهای شنی و پوشش دیواره های آن با دقت بالا و هزینه بسیار کم به پایان رسید. مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد هزینه اجرای عملیات اورهال را بسیار پایین و حدود 400 میلیون ریال اعلام نمود و گفت: شهرمشهد دارای 3 تصفیه خانه آب شرب می باشد که آب سدهای دوستی، کارده و طرق را با بروزترین روش ها، تصفیه نموده ودر اختیار زائرین و مجاورین بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(ع) قرارمی دهد. مهندس حسین اسماعیلیان مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب مشهد درپایان از تلاش های متخصصان متعهد شرکت آبفای مشهد که بطور شبانه روزی برای تعمیرات این تصفیه خانه تلاش نمودند تشکر و قدردانی نمود.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد