سایز متن   /

در آستانه ی فرارسیدن سالروز رحلت نبی مکرم اسلام حضرت محمد (ص)، مراسم مجـازی قرائـت زیـارت حضرت رسول (ص) از بعید، در شرکت توزیع برق استان سمنان انجام شد.

امام جماعت شرکت توزیع برق استان در سخنرانی که به صورت فایل صوتی در شبکه مجازی و داخلی این شرکت اطلاع رسانی شد گفت: وجود مقدس پیغمبر بزرگوار اسلام برای این که درخت پربار اسلام آخرین ودیعه الهی در بین مردم به سرانجام برسد و انسان ها از کفر، شرک و بت پرستی نجات پیدا کنند و به سمت خدای متعال هدایت شوند، زحمت های فراوانی را متحمل شد.

رضا طاهریان افزود: قرآن؛ پیامبرگرامی اسلام را براخلاق عظیم معرفی کرده و خود پیامبر رسالت خود را برمبنای مکارم اخلاق می داند و رشد و تعالی ما، با مراجعه عملی به پیغمبر است و ما می بایست به منظور رشد و ترقی خود به ایشان رجوع کنیم.

وی همچنین با استناد به حدیثی اضافه کرد: برای آن کسی که به ملاقات خدا می رود، پیغمبـر الگـوی نیکـویی است، باید به او مراجعه کند و آن حضرت را سرمشق قرار دهد.

وی با اشاره به این که یکی از مصادیقی که ما به پیغمبر رجوع می کنیم و ایشـان را الگـوی خـود قرار دهیـم، زیارت پیامبر است تصریح کرد: در شرایطی که امروزه ویروس کرونا حاکم شده و حج عمره و تمتع برگزار نمی شود می بایست با آن حضرت به واسطه قرائت زیارت از راه دور مرتبط و متصل شویم.

گفتنی است: به مناسبت رحلت نبی مکرم اسلام (ص)، زیارت حضرت رسول از راه دور به صورت صوتی، در ساختمان مرکزی شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان پخش شد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد