سایز متن   /

اولین نشست مشترک بین سازمان آب و برق خوزستان و دادگستری کل استان در سالن جلسات گیت بوستان برگزار شد.

به گزارش شبکه خبری سازمان آب و برق خوزستان؛ اولین نشست مشترک بین سازمان آب و برق و دادگستری کل استان خوزستان با هدف رفع مشکلات حقوقی سازمان در امور حفاظت و بهره برداری از منابع آب و صیانت املاک و اراضی با حضور رئیس کل دادگستری استان، معاونین قضایی و مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان برگزار شد.

در ابتدای این جلسه با اشاره به مشکلات حقوقی در امور حفاظت و بهره برادری از منابع آب پیامد های منفی این مشکلات بررسی و سپس برای رفع آن تصمیم هایی از سوی ریاست کل دادگستری گرفته شد.

در پایان این جلسه مقرر شد به منظور اجرایی شدن مصوبات جلسات هماهنگی بین سازمان آب و برق و دادگستری استان به صورت منظم برگزار شود.

 

برخورد قانونی با متخلفان آبی در اندیمشک

رئیس اداره حریم بانی سازمان آب و برق خوزستان از یرخورد قانونی و قاطع با متخلفان آبی در اندیمشک خبر داد.

“علی غلامعلی نژاد”،  از پیشگیری و برخورد قاطعانه با متخلفان منابع آبی با حضور میدانی دادستان شهرستان اندیمشک خبر داد و گفت: با رصدهای اطلاعاتی پرسنل حریم بانی سازمان آب و برق، 4 کارگاه ماسه شویی در محدوده “جارمه” که از منابع آبی به صورت غیر مجاز برداشت می کردند، شناسایی و با آنها قاطعانه برخورد شد.

وی هدف از این اقدام را پیشگیری از تصرف و تخریب منابع آبی عنوان کرد و افزود: عملیات فوق با استفاده از 12 دستگاه ماشین آلات از قبیل کامیون، لودر و بیل مکانیکی صورت گرفت.

رئیس اداره حریم بانی سازمان آب و برق خوزستان از بازداشت 12 متخلف آبی در اندیمشک خبر داد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد