سایز متن   /

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای زنجان ،دومین جلسه شورای فرهنگی این شرکت به ریاست مهندس اسماعیل افشاری و با حضور اعضای جلسه و با دستورکار؛اعلام اسامی برگزیدگان سیزدهمین دوره مسابقات قرآنی وزارت نیرو،عملکرد شرکت آب منطقه ای زنجان در برگزاری مراسم معنوی ماه محرم و صفر با توجه به رعایت پروتکل های بهداشتی،بررسی نامه معاون توسعه و مدیریت استانداری زنجان در خصوص از سرگیری اقامه نماز جماعت در نمازخانه شرکت و همچنین امکان فرهنگ سازی مصرف بهینه آب با استفاده از ظرفیت موجود آب بان در شرکت، برگزارشد.

در ابتدای جلسه؛ مهندس افشاری، با مهم و موثر خواندن فرهنگ سازی و نقش آن در اصلاح الگوی مصرف اظهار داشت:در بحث الگوی مصرف ذهنیت ها باید اصلاح شوند که نیازمند الگو سازی اجتماعی است و گفتمان و فرهنگسازی در این رابطه بسیار مهم است که ابزار این آگاهی رسانی ، رسانه ها و سازمانهای مردم نهاد هستند.

وی تصریح کرد: رسانه ها می توانند ضمن نظارت بر عملکرد شرکت ، در عین حال امید آفرینی را در جامعه تقویت کرده و با ارسال پیامها و اخبار مهم به کانالهای گروهی شهرستانها که مخاطبین بالایی دارند تاثیر بسزایی در امر آگاهی بخشی داشته باشند.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای زنجانف افزود:از ظرفیت جهاددانشگاهی و صداو سیمای مرکز زنجان نیز میتوان در ارسال پیام و اهداف شرکت بیش از پیش استفاده کرده و برنامه های فرهنگی را بومی سازی کرد.

افشاری با اشاره به نامه معاونت توسعه و مدیریت استانداری زنجان در خصوص از سرگیری اقامه نماز جماعت در نمازخانه ادارات و شرکتها و با توجه به وضعیت موجود و شیوع موج سوم بیماری و ویروس کرونا، ابراز امیدواری کرد که در آینده نزدیک و پس از کاهش اوج بیماری ،ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی ، نسبت به برپایی نماز جماعت در شرکت اقدام گردد.

در پایان جلسه، اعضای حاضر برنامه ها و نظرات خود را در راستای هرچه بهتر برگزاری مراسمات و برنامه های شورای فرهنگی شرکت ارائه نمودند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد