سایز متن   /

مدیرتوزیع برق شهرستان سمنان از اجرای 577 پروژه عمرانی برق رسانی با حجم سرمایه گذاری به مبلغ 68 میلیارد و 557 میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

مهدی پاک طینت با اشاره به این که چهار هزار و 821 مترشبکه فشار ضعیف هـوائی و زمینی احداث گردیده گفت: توسعه سه هزار و 213 مترشبکه 20کیلوولت هوائی و زمینـی، از جمله اقدامات صورت گرفته در شش ماهه نخست امسال به شمارمی رود.

وی با بیان این که 14 ایستگاه هوائی توزیع برق با ظرفیت دو هـزار و 310 کیلوولـت آمپـر در این شهـرستان نصب و بهره برداری شده افزود: 75 دستگاه کنتور هوشمند در راستای طرح فراسامانه اندازه گیری و مدیریت انرژی “فهام” ، از آغاز امسال تا زمان حاضر برقرار شده و شمار این کنتورها در سطح شهرستان به یک هزار و 488 دستگاه رسیده است.

وی با ابراز این که 820 مترکابل خودنگهدار در سطح شهرستان دایر گردیده تصریح کرد: عملیات اصلاح و بهسازی 12 هزارو 462 مترشبکه توزیع برق، توسط گروه های عملیاتی این مدیریت به اجرا در آمده است.

پاک طینت همچنین به پروژه های در دست اقدام اشاره کرد و یاد آورشد: بهینه سازی شبکه فشار ضعیف زمینی و بهسازی روشنایی معابر بلوار قائم (عج)، احداث شبکه فشار متوسط زمینی و پست توزیع برق هوایی به ظـرفیت 315 کیلوولت آمپر در تقاطع بلوار ولیعصر(عج) و خیـابان شریعتـی، توسعـه شبکـه روشنـایی معابر بلوار شهـدای آتشنشان، برقراری شبکه 20 کیلوولت به منظور رینـگ خطـوط رسـالت و جهـادیه، احـداث شبکه فشـار متوسط هوایی ضلع شمال شرقی میدان نور خیابان قلم، ارتباط پست های زمینـی امـام خمینـی (ره) و مسجـد جامع، اصلاح شبکه فشار ضعیف زمینی خیابان امام خمینی(ره) و توسعه پست زمینی پدمانتد با ظـرفیت 400 کیلوولت آمپـر در خیابان شهید فیاض بخش، در زمره برنامه هایی است که در سه ماهه سوم امسال انجام می شوند.

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد