سایز متن   /

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی، پسرهمکار شرکت آب و فاضلاب نیشابور در کنکور سراسری سال 99 حائز رتبه 67 کشوری در رشته تجربی شد.

سامان خیری که سه سال آخر دوره تحصیلات خود را در دبیرستان تیزهوشان شهید بهشتی نیشابور طی کرده است با معدل 19.91 این مرحله را پشت سر گذاشت.

سامان در گفتگو با نشریه پیام آبفا ضمن تشکر از همراهی والدین خود که زمینه رشد و شکوفایی تحصیلی و علمی او را در محیط منزل فراهم آوردند ، آنان را در کسب این موفقیت شریک دانست و گفت: برای کسب نتیجه مطلوب در یک مسابقه فشرده علمی برنامه ریزی اصولی و دقیق راه برای داوطلبان هموار می سازد تا بهتر بتوانند از مطالعه دروس خود نتیجه بگیرند. وی که تنها فرزند خانواده خیری محسوب می شود افزود: تمرکز من در دوران مطالعه برای شرکت در کنکور سراسری صرفا کتاب های  درسی و برخی کتاب های کمک آموزشی بود و در کنار آن در آزمون های دوره ای یکی از کانون های آموزشی شرکت داشتم.

وی که به طورمتوسط در ابتدا هشت و سپس 12 ساعت در شبانه روز مطالعه درسی داشته است می گوید : با توجه به اینکه در این مدت برنامه های تفریحی و سرگرمی را به حداقل رساندم و با مدیریت زمان ، مطالب را مطالعه و مرور کرده بودم انتظار داشتم رتبه بین 60 تا 80 را کسب کنم که موفق شدم.

حسین خیری پدر سامان هم که به عنوان رئیس اداره بهره برداری در شرکت آبفا نیشابور خدمت رسانی می کند با تاکید بر نقش خانواده ها در تربیت و اموزش فرزندان به وِیژه درسی گفت: من و همسرم سعی کردیم در مدتی که سامان خود را برای  رقابت  کنکور آماده می کند ، کانون خانواده ازهر حیث از آرامش برخوردار باشد و در کنار آن مهمانی ها و دید وبازدید ها را هم به نحوه قابل توجهی کاهش دادیم تا این آرامش از سامان سلب نشود.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد