سایز متن   /

در این روزهای سخت و کرونایی ، کارهای طاقت فرسای احداث تصفیه خانه فاضلاب فیروز بهرام (غرب شهر تهران) با پوشش جمعیتی ۲ میلیون و ۱۰۰ هزار نفر در حال انجام است و همزمان اقدامات کنترلی برای سلامتی کارکنان خدوم و زحمتکش در این عرصه کاری، برای مقابله با بیماری کرونا صورت می پذیرد .

به گزارش روابط عمومی شرکت فاضلاب تهران ، الهام موحد رئیس گروه بهداشت و ایمنی شرکت فاضلاب تهران ضمن بیان این مطلب گفت: پروژه ساخت تصفیه خانه فاضلاب غرب تهران با مساحت ۵۰ هکتار توسط شرکت کوزو  با همکاری ۶۵۰ نفردر منطقه فیروزبهرام – اسلامشهر در حال اجرا می باشد . فرآیند  تصفیه این تصفیه خانه به روش  لجن فعال پیشرفته با حذف همزمان ازت و فسفر (۱۹۰میلیون متر مکعب در سال) با پوشش جمعیت  ۲میلیون و ۱۰۰ هزار نفر است. وی افزود: در این پروژه عملیاتی و عمرانی،  با هدف پیشگیری از تلفات جانی، مالی، محیط زیستی و اقدامات مهندسی کنترلی HSE بسیاری ، در کلیه مراحل ساخت و تجهیز تصفیه خانه انجام گردیده و در حال اجراء می باشد.

موحد در ادامه افزود متاسفانه ،کنترل و پیشگیری کرونا  در فضاهایی که فعالیتهای عمرانی  و اجرایی انجام میشود کاری بسیار دشوار، درکنار سختی های فزاینده اجرای پروژهها  است ودر همین راستا  با همکاری شرکت کوزو اقداماتی شامل  : تست غربالگری مطابق با نسخه دوم پروتکل ابلاغی از سوی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی، آزمایش خون و تست Igm و Igg   (آنتی بادی اختصاصی کرونا ویروسCOVID۱۹  )،  ارجاع کارکنان ناقل ویروس کرونا (مطابق با نتایج آزمایشات) به مراکز درمانی جهت آزمایشات تخصصی و معاینات پزشکی و همچنین تهیه وتوزیع تجهیزات بهداشتی وضدعفونی تمام محوطه کارگاه به صورت روزانه  در تصفیه خانه فیروز بهرام ، انجام شده است.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد