سایز متن   /

تولید بیش از دومیلیون و هشتصد و هفتاد و یک هزار و چهارصد مگاوات ساعت برق توسط نیروگاه بندرعباس درشش ماهه نخست سال ۱۳۹۹
داریوش محمودی معاون مهندسی و برنامه ریزی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان گفت: انرژی تولیدی نیروگاه بندرعباس در شهریور ماه سال جاری از دومیلیون و هشتصد و هفتاد و یک هزار و چهارصد هزار مگاوات ساعت گذشت.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق هرمزگان، به همت کارکنان پرتلاش این نیروگاه از شهریور ماه سال جاری در راستای تعمیرات صورت گرفته در واحدهای بخار این نیروگاه میزان تولید انرژی برق از مرز 2871400 مگاوات ساعت گذشته است.
محمودی افزود : واحد ۳ بخار نیروگاه بندرعباس، پس از انجام عملیات موفقیت آمیز تعمیرات اساسی و همزمان با شروع فصل گرما در تابستان ۹۹ در مدار تولید قرار گرفت نیروگاه بندرعباس با ۴ واحد بخاری و ۲ واحدگازی با تولیدی حداکثری انرژی درتابستان امسال نقش بسزایی در پایداری شبکه برق سراسری و تامین برق استان داشته است.

لازم به ذکر است نیروگاه بندرعباس بزرگترین نیروگاه جنوب شرق کشور می باشد که دارای چهارواحد بخار و دوواحدگازی به ظرفیت 1320 مگاوات می باشد که وظیفه تامین برق جنوب و جنوب شرق کشور و همچنین صنایع بزرگی چو ن آلومینیوم المهدی ،کشتی سازی ،مجتمع بندری شهید رجایی ، منطق ویژه اقتصادی و همچنین صنایع انرژی بر غرب شهرستان بندرعباس را به عهده دارد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد