سایز متن   /

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گلستان به همراه معاون فرهنگی این اداره کل و با حضور مدیر عامل شرکت آب منطقه ای گلستان از گنجینه آب استان بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، مدیر عامل شرکت در این بازدید اظهارکرد: حفظ آثار تاریخی و معرفی این آثار بواسطه موزه ها بهترین راه معرفی اتفاقات تاریخی است.

مهندس سید محسن حسینی با اظهار فواید و مشخصات  تاسیس گنجینه آّب در استان در سه بخش اسناد تاریخی آب، تاسیسات آبی و ابزار مرتبط آب ، اظهار داشت: در نظر داریم از ظرفیت های تمام استان از جمله مساعدت و همکاری های  اداره کل اوقاف و امور خیریه استان در راستای تکمیل و توسعه گنجینه آب استان استفاده نماییم.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه گلستان نیز در این بازدید، ضمن ابراز خرسندی از اقدام ارزنده شرکت آب منطقه ای استان در احداث موزه آب استان گفت: اداره کل اوقاف و امر خیریه استان در معرفی مکانی جهت احداث موزه آب در بافت تاریخی گرگان آمادگی همکاری با شرکت آب منطقه ای را دارد.

حجت الاسلام و والمسلمین سلیمانی فرد افزود: همچنین در بحث اسناد حوزه آب و ووقف نامه های مربوطه این اداره کل آمادگی همکاری را در توسعه گنجینه آب استان دارد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد