سایز متن   /

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق شمال استان کرمان ؛ اختتامیه طرح کودکان حافظ انرژی در سالن اجتماعات شهید بافنده برگزار شد.
در این مراسم مدیردفتر مدیریت مصرف با تقدیر از مشارکت کودکان در این طرح  بر نهادینه کردن و فرهنگ سازی الگوی صحیح مصرف انرژی برق در مدارس تاکید کرد و گفت: این طرح با شعار(یک کشور پراز مدیران مصرف) و با هدف آگاه سازی و جهت دهی افکار و ایده های کودکان خلاق در رابطه با مدیریت مصرف انرژی  و استفاده از انرژی های تجدیدپذیر برنامه ریزی و اجرا شده است.
حمید علیزاده مدیر دفتر مدیریت مصرف این شرکت با اشاره به برگزاری موفق طرح انرژی پویان در 4 سال متوالی و استقبال دانش آموزان دوره متوسطه شمال استان گفت: طرح کودکان حافظ انرژی در رده سنی مهدکودک ها؛  پیش دبستانی و دبستان در قالب عکس ، تئاتر ، نقاشی ، داستان کوتاه نیز با محوریت فرهنگ سازی مدیریت مصرف و حفاظت از منابع ملی و محیط زیست برگزارشده است.
وی افزود: در این طرح که برای عموم افراد زیر 13 سال  آزاد بوده، بیش از700 نفر شرکت کرده اند.که پس از ارزیابی توسط کارشناسان و داوران به آثار برتر جوائزی اهداء گردید.
گفتنی است که این طرح همزمان با سفر وزیر نیرو و با حضور مهندس متولی زاده مدیرعامل شرکت توانیر در دبستان پسرانه شهید ابوطالبی روستای عبدالله آباد رفسنجان در آبان ماه سال گذشته  با محوریت آموزش و فرهنگ سازی مدیریت مصرف در شمال استان کرمان آغاز شد.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد