سایز متن   /

با حضور موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان، دکتر دهمرده نماینده مردم شریف سیستان در مجلس شورای اسلامی، دکتر عرب ریٔیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، مهندس بیجار معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری ، مهندس قاسمی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان و هییٔت همراه، عملیات اجرایی بخشی از شبکه اصلی فاضلاب شهر زهک آغاز گردید.
به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان سیستان و بلوچستان: به مناسبت هفته دولت ،عملیات اجرایی بخشی از شبکه اصلی فاضلاب شهر زهک شامل دو خیابان اصلی شهر ، خیابان امام خمینی (ره ) و شهید مطهری آغاز گردید.
قابل ذکر است: این پروژه با اجرای لوله گذاری با لوله پلی اتلین به طول 2500 متر و احداث حدود 80 عدد آدمرو ، ویدئو متری در راستای عملیات مذکور با اعتباری بالغ بر 89،890 میلیون ریال صورت میپذیرد.
گفتنی است مهمترین تاثیر اجرای این بخش از طرح ایجاد تاسیسات فاضلاب شهر زهک و این پروژه ، جمع آوری حدود 70 درصد از خطوط اجرا شده در سنوات قبل از شبکه جمع آوری شهر زهک میباشد که عمدتاَ در قسمت های پرتراکم شهر اجرا شده اند و بیشترین آسیب را از فاضلاب های رها شده در سطح شهر ( کانیوهای شهرداری ) دیده اند. پیش بینی میشود حدود 15000 نفر از جمعیت شهر زهک از این پروژه بصورت مستقیم بهره مند گردند و بیش از 2000 انشعاب قابلیت اتصال به خط را داشته باشند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد