سایز متن   /

با همت و توانمندی کارکنان نیروگاه شهیدسلیمی نکا، زمان خروج واحد دو گازی برای تعویض 215 عدد فیلتر هوای ورودی کمپرسور به نود دقیقه کاهش یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت تولید برق نکا، گرفتگی شدید کاتریج فیلترهای هوای ورودی کمپرسور واحد 2 گازی موجب بروز مشکلاتی در بهرهبرداری شده بود که با توجه به نیاز شدید شبکه،          با هماهنگی مرکز راهبری شبکه برق کشور، موافقت خروج واحد پس از پیکبار شبانگاهی و از ساعت صفر اخذ و واحد در ساعت 1:43دقیقه بامداد از مدار خارج شد.

با توجه به کثرت تعداد فیلترها و فضای محدود کاری، برای خروج واحد، تعویض فیلترها و راه اندازی مجدد، 8 ساعت زمان پیشبینی شده بود ولی کارکنان نیروگاه سیکلترکیبی از واحدهای تعمیرات،              بهرهبرداری و خدمات با درک شرایط خاص شبکه و برنامهریزی مناسب جهت کاهش زمان توقف واحد، توانستند در اقدامی تحسین برانگیز و جهادی این مهم را در کوتاهترین زمان ممکن به سرانجام رسانده و واحد پس از نود دقیقه مجدداً در مدار تولید قرار گرفت و به شبکه سراسری برق کشور پیوست.

در اقدامی مشابه ، امور تعمیرات سیکل ترکیبی در سال گذشته عملیات خارج کردن، شستشو و نصب مجدد فیلترهای کوالسر این واحد را بدون خروج واحد در مدت 20 ساعت انجام داده بود.

این است ترجمان رسالتی است که کارکنان بخش تولید برق به آن التزام دارند تا بیوقفه و شبانهروز برای آسایش هموطنان تلاش کنند و نگذارند چراغ خانهای خاموش شود.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد