سایز متن   /

پویش ملی #به_وقت_روشنایی با مشارکت سازمان بسیج مهندسان صنعتی کشور و مرکز بسیج وزارت نیرو به‌منظور مشارکت بسیجیان سراسر کشور در مدیریت بار‌های سرمایشی راه‌اندازی شد.
 “میثم جعفرزاده” فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو با اعلام این خبر گفت: #به_وقت_روشنایی پویشی است که هدف اصلی آن مشارکت گسترده بسیجیان سراسر کشور در طرح‌های محرومیت‌زدایی است تا با خاموش کردن یک سیستم سرمایشی و یا هر وسیله برقی دیگر فقط به مدت ۱۵ دقیقه در زمانی که به آن‌ها اعلام خواهد شد، از پاداش مدیریت مصرف ایجاد شده، در طرح‌های مختلف محرومیت‌زدایی مشارکت داشته باشند.
وی افزود: جامعه اجرای هدف این طرح در مرحله اول‌، دو میلیون بسیجی در سراسر کشور خواهد بود و رصد و پایش اجرای طرح نیز در مجموعه شرکت توانیر انجام خواهد شد.
فرمانده مرکز مقاومت بسیج وزارت نیرو با بیان اینکه راه‌اندازی این پویش برای اولین بار در کشور صورت گرفته است، اظهار امیدواری کرد با نتایج مثبت به‌دست آمده از طرح فوق، مراحل بعدی طرح با جامعه هدف بزرگ‌تر و به‌عنوان یک طرح ملی برای همه هموطنان ادامه یابد.
جعفرزاده خاطرنشان کرد: اجرای این طرح با محوریت بسیج وزارت نیرو و سازمان بسیج صنعتی و با مشارکت اقشار سازمان بسیج مستضعفان کشور از هفته آینده آغاز خواهد شد.
اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد