سایز متن   /

نخستین مانور تمرینی تعیین سهمیه انرژی و اعمال محدودیت در مصارف ساختمان های اداری شرکت های وزارت نیرو در استان سمنان اجرا می شود.
مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان سمنان در جلسه هماهنگی برگزاری مانور سراسری کاهش مصرف برق با عنوان این خبر گفت: این رزمایش با هدف شروع اقدامات عملی اصلاح الگوی مصرف در دستگاه های اجرایی برنامه‌ریزی شده و در آینده نیز به عنوان یک راهکار عملیاتی در کنار سایر اقدامات دیگر، با هدف افزایش تاب آوری شبکه به سایر مصارف توسعه خواهد یافت.
سیدمحمد موسوی زاده تصریح کرد: در راستای الگو سازی در ایجاد فرهنگ بهینه مصرف و آمادگی برای مدیریت سهمیه انرژی، برای روز سه شنبه هفتم اردیبهشت ماه، این مانور برای ساختمان های اداری شرکت های وزارت نیرو در استان شامل توزیع برق، آب و فاضلاب، برق منطقه‌ای و آب منطقه‌ای سمنان برگزار می شود.
وی خاطر نشان ساخت: در برنامه سراسری فردا، از ساعت ۱۱، هر شرکت به میزان ۵۰ درصد بار مصرفی مشابه سال قبل را کاهش داده و با بکارگیری مولّد های برق خودتامین، تا پایان وقت اداری به کار خود ادامه می دهند.
موسوی زاده یادآور شد: این مانور برای کلیه دستگاه های اجرایی استان برای پانزدهم اردیبهشت ماه سال جاری به صورت سراسری پیش بینی گردیده و با اجرای آن، شرکت توزیع برق استان سمنان می بایست مصرف لحظه ای ساختمان های اداری را در مرکز پایش رصد نموده و گزارش نهایی را برای شرکت توانیر ارسال نماید.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد