سایز متن   /

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان از شناسایی بیش از هزار فقره انشعاب غیرمجاز آب در شهرها و روستاهای استان زنجان طی 6 ماهه نخست سال جاری خبر داد.

«علیرضا جزء قاسمی» با بیان اینکه ساماندهی انشعابات غیرمجاز بر اساس یک برنامه مدوٌن و منسجم در دست اقدام است خاطرنشان کرد: تعداد 372 فقره از انشعابات شناسایی شده در نیمه نخست امسال تبدیل به مجاز شده و پس از تعیین تکلیف به چرخه فروش آب اضافه گردید.

وی تاکید کرد: در ادامه فرآیند پیمایش و شناسایی انشعابات غیرمجاز، صاحبان باقی انشعابات غیرمجاز نیز در حال طی مراحل قانونی می باشند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان اعلام کرد: بیشترین تعداد انشعابات غیرمجاز در بین شهرهای استان به ترتیب مربوط به شهرهای زنجان، ابهر و قیدار بوده و بیشترین انشعابات غیرمجاز روستایی نیز در شهرستانهای زنجان، ابهر و طارم شناسایی شده است.

جزء قاسمی انشعابات غیرمجاز را اصلی ترین عامل هدررفت آب آشامیدنی دانسته و گفت: ایجاد عدم تعادل در شبکه توزیع آب، استفاده بی رویه از آب به دلیل عدم اندازه گیری، عدم پرداخت آب بهاء و تضییع حقوق عامه از جمله مشکلاتی است که انشعابات غیرمجاز به وجود آورده است.

این مقام مسئول با بیان اینکه تلاش می کنیم تا حد امکان اقدام قهری انجام نگیرد، به افرادی که به صورت غیرمجاز از شبکه آب استفاده می کنند توصیه کرد: با مراجعه به امور مشترکین ادارات آبفای استان، تقاضای مجوز انشعاب قانونی خود را تسلیم کنند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در خاتمه تاکید کرد: در صورت عدم مراجعه مشترکین غیرمجاز در مهلت مقرر، علاوه بر جمع آوری انشعابات غیرمجاز و اخذ جریمه، اشخاص متخلف به مراجع قضایی معرفی خواهند شد.

جزء قاسمی به تعویض کنتورهای خراب در استان زنجان نیز اشاره کرده و گفت: افزون بر 10 هزار کنتور خراب در شهرها و روستاهای استان زنجان طی 6 ماهه سال جاری شناسایی شده است که بالغ بر 3 هزار دستگاه تا کنون تعویض گردیده است.

گفتنی است با یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی، هم اکنون شرکت آب و فاضلاب استان زنجان 402 هزار مشترک آب شهری و روستایی را تحت پوشش قرار داده است.

ارتباط مردمی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در قالب برنامه ارتباط مردمی با اشخاصی که قصد ارتباط با مدیرعامل این شرکت را داشتند به صورت تلفنی ارتباط برقرار کرده و به درخواست آنان رسیدگی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت، پیش از این دیدارها به صورت حضوری برگزار می شد که اکنون در شرایط فراگیری ویروس کرونا و ضرورت ارتباط گیری با مراجعین، این دیدارها به صورت تلفنی برگزار می شود.

علیرضا جزء قاسمی در ارتباط تلفنی با مشترکین، ضمن رسیدگی به درخواست های آنان، دستورات لازم جهت پیگیری و حل مشکلات این افراد را صادر کرد.

مشترکین شرکت آب و فاضلاب استان زنجان درخواست های خود را بصورت تلفنی با مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان در میان گذاشته و وی نیز دستورات مساعد خود را در چهارچوب ضوابط و مقررات قانونی برای رسیدگی به این درخواست ها صادر کرد.

شایان ذکر است: برنامه ارتباط مردمی مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان به دلیل فراگیری ویروس کرونا، بصورت تلفنی و در روزهای یکشنبه هر هفته برگزار می شود که علاقه مندان می توانند با تماس تلفنی با شماره تلفن: 33783215 درخواست ارتباط خود را ثبت و به انجام برسانند.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد