سایز متن   /

مدیر امور آب و فاضلاب گرگان از شستشو و گند زدایی 13باب مخزن ذخیره بتنی در سطح روستاهای این شهرستان خبر داد .

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب استان گلستان ، مهندس قربان غلامی افزود : با تلاش همکاران این امور و در راستای حفظ کیفیت آب شرب مشترکین ، عملیات شستشوی 13 باب مخزن ذخیره بتنی آب شرب در سطح روستاهای این شهرستان با مجموع 2 هزار و 320 متر مکعب در مدت یک هفته به پایان رسید .

غلامی اظهار داشت : براساس برنامه زمانبندی انجام شده  و مطابق با استانداردهای بهداشت آب تمام مراحل شستشو و گند زدایی تحت نظارت دفتر مرکز پایش بر کیفیت آب و فاضلاب شرکت آبفا استان انجام شده است.

مدیر امور آب و فاضلاب گرگان افزود : با توجه به گستردگی روستاهای این شهرستان و با هماهنگی مرکز بهداشت شهرستان و خانه های بهداشت،  مخازن بتنی روستاهای مرزنکلاته، قرق، نوده شریف،قزاق محله ، باغ گلبن، خیرات، توسکستان،هاشم آباد، قلندر محله، نوچمن و محمد آباد ظرف مدت یک هفته شستشو و گند زدایی شد.

وی در پایان در خصوص مراحل شستشوی مخازن بتنی آب شرب اظهار داشت :  ابتدا مخازن بطور کامل تخلیه شده و سپس عملیات خارج کردن رسوبات با افشار آب و در نهایت دیواره و کف مخازن پس از شستشو توسط مواد گندزدا با غلظت مناسب چند بار شستشو می شود .

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد