سایز متن   /

سومین رزمایش تعمیرات و بهینه سازی با محوریت تعدیل روشنایی معابر و اصلاح انشعابات و رمز ارزها، همزمان با سراسر کشور در استان سمنان به اجرا درآمد .

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان سمنان با عنوان این خبر گفت: این مانور از سوی شرکت توانیر در قالب یک اقدام فراگیر در سطح تمامی شرکت های توزیع نیروی برق با شعار؛ “تلاش صادقانه ، خدمت بی منت” برگزار شد .

سیدمحمد موسوی زاده بیان داشت : در این رزمایش 51 اکیپ عملیاتی به استعداد 153 نفر نیروهای فنی و تخصصی شرکت توزیع برق استان، سنایوری طرح ریزی شده را اجرایی نمودند.

وی افزود : در راستای کمک به تامین سوخت نیروگاه ها ، ظرف چند روز گذشته ، 12 هزار سرچراغ  روشنایی معابر در مسیرهای اصلی تعدیل گردیده و در قالب این رزمایش، دو هزار و 350 چراغ دیگر به صورت یک در میان یا زیگزاگی خاموش شده است .

موسوی زاده یادآور شد : با تعدیل 14 هزار و 350 دستگاه چراغ معابر تاکنون ، دو هزار و 200 کیلووات ساعت کاهش مصرف را در برداشته و این اقدام برای هر روز ، 29 مگاوات ساعت صرفه جویی را به همراه دارد .

وی با اشاره به این که در این رزمایش ، لوازم اندازه گیری465 اشتراک برق تست گردید اظهار داشت : با هوشیاری اکیپ های خدمات مشترکین این شرکت، 63 دستگاه ماینر نیز کشف شد.

وی با بیان این که برنامه مذکور در روزهای 25 و 26 دی ماه در نقاط مختلف استان به انجام رسیده اضافه کرد : دو مانور گذشته با محوریت “اصلاح و بهینه سازی شبکه های توزیع نیروی برق” و “اصلاح روشنایی معابر و ولتاژ شبکه” اجرایی شده است .

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد