سایز متن   /

به همت پایگاه مقاومت بسیج نور شرکت توزیع برق استان سمنان، میزخدمت به مناسبت هفته دولت در این شرکت برپا شد.

فرمانده پایگاه مقاومت بسیج نور این شرکت با عنوان این خبر اظهار داشت: این برنامه با رعایت پروتکل های بهداشتی و مراقبتی در فضای باز و در قسمت ورودی ساختمان حوزه ستادی شرکت توزیع برق استان دایر شد.

حمید نظری بیان داشت: سه مراجعه کننده به میزخدمت، مواردی شامل؛ نحوه جذب دانشجویان رتبه اول و دومی دانشگاه ها، تقسیط هزینه انشعاب برق و همچنین تامین برق یک واحد دامداری خارج از محدوده خدمات قانونی را با مدیران حاضر در میزخدمت مطرح نموده و پاسخگوئی لازم انجام شده و اقدام لازم به عمل آمد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به ایجاد میزخدمت الکترونیکی در وب سایت این شرکت به نشانی www.semped.ir، کلیه متقاضیان و مشترکان برق می توانند به درگاه اینترنتی مورد اشاره مراجعه نموده و خدمات موردنظر را اخذ نمایند.

 

برگزاری مراسم سوگواری حضرت سیدالشهدا در شرکت

مراسم سوگواری حضرت امام حسین(ع) با حضور مدیرعامل و شماری از همکاران شرکت توزیع برق استان سمنان برگزار شد.

مشاور استاندار و مدیر ستاد اقامه نماز استان به عنوان خطیب این مراسم بیان داشت: شور حسینی تحت هیچ شرایطی متوقف نمی شود و در این وضعیت کرونایی نیز با رعایت موارد و نکات بهداشتی، برنامه های معنوی و محفل های بسیار ارزشمندی برگزار می شود.

حجت الاسلام محمدرضا شمس الدین با بیان این که فرهنگ امام حسین (ع) یک فرهنگ عامیانه و در عین حال به شدت منطقی و علمی است گفت: بخشی از فلسفه و قیام حضرت سیدالشهدا (ع) همین اجتماعات مردمی و زنده نگه داشتن این نهضت است.

وی با اشاره به این که نهضت حسینی، بیان جلوه ای از چگونه های تربیتی بزرگ ترین حماسه بشری و برترین نهضت انسانی است یادآور شد: حسین (ع) مظهر عزت الهی و نهضت آن امام هّمام، قیامی برای حفظ عزت آدمی و گشودن راه تربیتی حقیقی بود، تا پس از او همگان به راه و رسمش حرکت کنند و به عزت حقیقی دست یابند.

حجت الاسلام شمس الدین با عنوان این که نهضت مقدس حسینی برای همه مسلمانان سرمایه بزرگ و پایان ناپذیر است اظهار داشت: که خون حسین (ع) در رگ های هر مسلمانی جریان دارد و همواره مایه حیات و عزت و آزادگی است.

یادآور می شود: این مراسم در محوطه روباز ساختمان حوزه ستادی شرکت توزیع برق استان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شده و ذکر مصیبت در رثای حضرت سیدالشهدا، از دیگر برنامه های این مراسم به شمار می رود.

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد