سایز متن   /

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به اجرای 16 مانور عملیاتی برق طی سال جاری در استان همدان گفت: مانور عملیاتی تعمیرات فیدر بحرانی بابانظر با حضور 15 اکیپ برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، شیرزاد جمشیدی با اشاره به برگزاری مانورهای عملیاتی در طول سال اظهار داشت: در سال جاری 16 مانور عملیاتی برق در استان همدان برگزار شده است.

وی افزود: از مجموع مانورها انجام شده ۶ مانور در راستای تعدیل روشنایی معابر، چهار مانور برای جمع‌آوری ماینرها و برق‌های غیرمجاز و دو مانور در راستای تعمیرات فیدرهای ۲۰ کیلوولت انجام شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان تصریح کرد: در راستای اصلاح ولتاژ، اصلاح مهاری پایه‌های خطوط فشار متوسط و فشار ضعیف، رفع کجی پایه‌های معابری و تنظیم ساعت فرمان نیز هر کدام یک مانور انجام شد.

وی ادامه داد: مانور عملیاتی تعمیرات فیدر بحرانی بابانظر نیز امروز در راستای آمادگی برای رفع عیوب شبکه در اثر بحران‌های به وجود آمده و همچنین کاهش خاموشی‌های با برنامه و بی برنامه در حداقل زمان در شهرستان رزن برگزار می‌شود.

جمشیدی افزود: افزایش رضایتمندی مشترکین و کاهش انرژی توزیع نشده نیز از دیگر اهداف اجرای این مانور است که با بررسی‌های انجام شده و با برگزاری تعمیرات شبکه فشار متوسط انتظار می‌رود در حداقل زمان انجام پذیرد .

وی با اشاره به حضور 14 اکیپ خط سرد و یک اکیپ خط گرم همراه با 66 نفر نیرو در این مانور عنوان کرد: پنج شهرستان در اجرای این مانور مشارکت دارند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: فیدر بابانظر از پست 20/63 کیلوولت دمق تغذیه شده که به طول 105 کیلومتر بوده و با پیک بار 95 آمپر تعدادی از روستاهای بخش سردرود و مشترکین دیماندی مسیر قینرجه و روستای حسین آباد و باباخنجر کبودراهنگ را پوشش می‌دهد .

وی یادآور شد: در این مانور تعویض مقره، تعویض جمپر، ریگلاژ شبکه فشار متوسط، اصلاح کات اوت فیوز و شاخه‌زنی، نصب تیر و تغییر آرایش شبکه و… انجام می‌شود.

 

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد