سایز متن   /

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان گفت: تبدیل به مجموعه ای چابک، خوشفکر، پیشتاز، خلاق و نوآور، رویکرد این شرکت در 6 ماهه دوم امسال است.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کرمان، محمد طاهری در نخستین گردهمایی مدیران این شرکت پس از یکپارچه سازی شرکت های آب و فاضلاب شهری و روستایی اظهارداشت: موفقیت یا عدم موفقیت یکپارچه سازی به چگونگی مدیریت ما در مجموعه بستگی دارد.

وی افزود: هر دو طیف نیرو باید ضمن داشتن برخورد مناسب با یکدیگر خود را با شرایط جدید و رفتار سازمانی تطبیق دهند تا شاهد مجموعه یکدست باشیم.

مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان با بیان اینکه در این شرکت علاوه بر روابط عمومی، سه مدیر مستقیم کار نظارتی را برعهده دارد خاطرنشان کرد: هر چه نظارت بیشتر باشد خروجی پاک تر، سالم تر و مورد رضایت مردم خواهد بود.

وی با اشاره به گزارش های ارائه شده از سوی معاونان یادآور شد: آمارها به خوبی گویای عملکرد شرکت است و نقاط قوت و ضعف را نشان می دهد بنابراین باید با تمرکز بر نقاط ضعف برای رفع آنها تلاش کرد.

طاهری با بیان اینکه تصمیمات باید با پشتوانه فکری و منطقی اتخاذ شود خطاب به مدیران گفت: توجه داشته باشید که تمام تصمیمات در چارچوب ساختار سیستماتیک اتخاذ شود.

 

«نیروی انسانی بیل مکانیکی نیست»

طاهری در ادامه با تأکید بر اینکه  نیروی انسانی بزرگترین سرمایه این شرکت است تصریح کرد: انسان کرامت، شخصیت و حرمت دارد؛ بنابراین در سیستم نیرو و ارزش های انسانی باید محترم باشد.

وی ادامه داد: نیروی انسانی خط قرمز این شرکت است و ما تنها در قبال حقوق نیروی انسانی مسئول نیستیم بلکه شأن، منزلت و جان آنها نیز باید برای مهم و محترم باشد.

مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان با بیان اینکه جذب نیرو باید پیرو ضابطه و در قالب قاعده و چارچوب باشد افزود: حق نداریم نیروی انسانی را بازیچه خود کنیم؛ حق کارگران در این شرکت نباید ضایع شود.

وی با اشاره به لزوم استفاده از نیروهای متخصص به منظور کارایی بیشتر اضافه کرد: نباید فردی که سال ها در یک حوزه فعالیت داشته و در آن تخصص پیدا کرده جا به جا شود؛ اجازه دهید نیروها در بخشی که تخصص دارند خدمت کنند.

 

«اعتماد مردم؛ بزرگترین ثروت شرکت»

این مقام مسئول در بخش دیگری از سخنان خود بزرگترین ثروت شرکت را اعتماد مردم برشمرد و تصریح کرد: نباید اعتماد مردم را از دست دهیم.

وی با بیان اینکه تابستان گرمی را پشت سر گذاشتیم گفت: در کنار همه سختی ها، با همدلی و همکاری توانستیم تابستان آبرومندی را پشت سر بگذاریم؛ دست همه کارکنان و مدیران را می بوسم و به آنها خداقوت می گویم.

طاهری از آغاز برنامه ریزی ها برای نیاز آبی تابستان 1400 خبر داد و افزود: نباید سال آینده غافلگیر شویم بنابراین برنامه ریزی ها برای تابستان آینده از ابتدای شهریور ماه امسال به منظور برآورد نیاز، توان تولید و کمبود آبی شروع شد.

وی ابراز امیدواری کرد با برنامه ریزی بتوانیم خدمات بهتری به مردم ارائه دهیم.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان از مدیران خواست فهرستی از پروژه های نیمه تمام، درصد پیشرفت و اعتبار مورد

نیاز برای اتمام پروژه تهیه شود تا این پروژه با تعیین اولویت، بهره برداری و در اختیار مردم قرار گیرد.

وی در پایان سخنان خود بر ضرورت مراقبت از اموال و پول شرکت تأکید کرد و گفت: از اموال بیت المال مثل جان خود حفاظت کنید و حتی نسبت به هزینه کرد هزار تومان هم حساسیت داشته باشید.

 

اشتراک گذاری در فیسبوک اشتراک گذاری در توییتر اشتراک گذاری در گوگل پلاس
برچسب ها:
دیدگاهها

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد