About contractors

پذیرش مقاله همکاران توزیع برق سمنان درکنفرانس شبکه های هوشمند انرژی 

 مقاله ارائه شده همکاران شرکت توزیع برق استان سمنان، در نهمین دوره کنفرانس شبکه های هوشمند انرژی پذیرفته شدند.

گفتنی است: مقاله ای با موضوع "مدیریت مصرف انرژی برق در شبکه هوشمند با کمک داده کاوی" از سوی داوران کنفرانس مورد اشاره پذیرفته شده و در محل دانشگاه صنعتی شریف ارائه گردید.

آموزش و فرهنگ‌سازی دو اصل مهم در کاهش اثرات بلایای طبیعی

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان گفت: آموزش و فرهنگ‌سازی دو اصل مهم در کاهش اثرات بلایای طبیعی و ارتقای آمادگی در مقابله با آن است.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان همدان، به مناسبت روز ملی ایمنی در برابر زلزله و کاهش اثرات بلایای طبیعی، مانور زلزله در شرکت توزیع برق استان همدان برگزار شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان همدان در حاشیه این برنامه بر بحث فرهنگ‌سازی تأکید کرد و اظهار داشت: آموزش و فرهنگ‌سازی دو اصل مهم در کاهش اثرات بلایای طبیعی و ارتقای آمادگی در مقابله با آن است.

برگزاري يازدهمين جشنواره فراگيري نخستين واژه آب در اراک

       در راستاي برگزاري يازدهمين جشنواره سراسري فراگيري نخستين واژه "آب" در استان مركزي اين جشنواره در  تاريخ 4 دي ماه  در شهر اراك با حضور مديران و مسئولان شركت آب و فاضلاب استان مركزي و اداره كل آموزش و پرورش و300دانش آموز كلاس اول ابتدايي در محل كانون امام خميني اين شهر برگزار شد.

تقدیراز بانوی پژوهشگر شاغل درشرکت آبفار کردستان

در اولین جشنواره دستاوردهای پژوهشی ، فن آوری و دارایی های فکری بانوان در حوزه ی آب و برق و انرژی از بانوی پژوهشگر شاغل در شرکت آبفار کردستان تقدیر به عمل آمد.

برگزاری دوره آموزشی امنیت کاربردی فن آوری اطلاعات اکفا

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان قم، دوره آموزشی امنیت کاربردی فن آوری اطلاعات (اکفا) به همت معاونت پشتیبانی و منابع انسانی شرکت آبفار قم  و با هدف آشنایی مدیران با مبانی امنیت در فضای مجازی با حضور جمعی از مدیران و کارکنان شرکت در محل سالن جلسات این شرکت برگزار گردید

اجرای طرح همیار انرژی ویژه بانوان روستاهای استان سمنان

طرح همیار انرژی برای آموزش بانوان روستاهای استان سمنان در زمینه مدیریت بهینه مصرف برق و روش های پرداخت غیرحضوری صورت حساب برق مصرفی آغاز شد.

سرپرست معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع برق استان با عنوان این مطلب گفت: این طرح با هماهنگی و همکاری مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده استانداری و شرکت توزیع برق استان سمنان اجرائی می شود .

برگزاري دوره آموزش ايمني در برابر زلزله

دوره  آموزشي ايمني در برابر بلاياي زلزله و كاهش اثرات تخريبي آن همزمان با هفته ايمني در برابر زلزله با حضور كاركنان شركت توزيع نيروي برق استان زنجان برگزار شد.

اعزام اکیپ امداد فاضلاب ازآبفای زنجان به خوزستان

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: با توجه به بالا آمدن فاضلاب در بخش هایی از استان خوزستان و آب گرفتگی معابر و خانه ها در برخی شهرهای این استان و بنا به درخواست شرکت مهندسی آبفای کشور، یک تیم امداد مدیریت بحران و پدافند غیرعامل شرکت به استان خوزستان اعزام شد.

علیرضا جزء قاسمی اظهار کرد: این اکیپ پس از خدمات رسانی در شهر آبادان هم اکنون در شهر خرمشهر مستقر بوده و تا مساعد شدن شرایط، به خدمات خود ادامه خواهد داد.

فعالیت مستمر حوزه مدیریت مصرف انرژی در سطح مدارس استان قزوین

سید محمد قافله باشی معاونت فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق استان قزوین اعلام کرد : پیگیری و اجرای برنامه های مدیریت مصرف انرژی با محوریت آموزش و آگاه سازی دانش آموزان و با حضور کارشناسان این حوزه در مدارس از برنامه های این شرکت در سال تحصیلی جاری می باشد .
وی اظهار کرد : فعالیتهای گسترده ای در سطح مدارس استان و بمنظور بهینه سازی مصرف انرژی در طی سالهای اخیر انجام گرفته است که هدف آن ، نهادینه کردن فرهنگ مدیریت مصرف برق می باشد.

تقدیر ازآب وفاضلاب مركزي جهت حضوردرنمايشگاه هفته پژوهش

       مديركل دفتر تحقيقات، فناوري اطلاعات و ارتباط با صنعت شركت مهندسي آب و فاضلاب كشوردر از شركت آب وفاضلاب  استان مركزي به منظور حضور فعال در نمايشگاه دستاوردهاي پژوهش و فناوري سال 98 صنعت آب و فاضلاب كشور قدرداني نمود.

Pages