Water & Wastewater

افتتاح پروژه آبرسانی روستایی طالش محله تنکابن

در دومین روز هفته دولت پروژه آبرسانی روستایی طالش محله تنکابن با بهره‌مندی 180 خانوار افتتاح و بهره‌برداری از آن آغاز شد.

اصلاح شبکه توزیع آب شهر بیکا در استان هرمزگان

در دومین روز هفته دولت و با حضور فرماندار رودان، پروژه اصلاح شبکه توزیع آب شهر بیکا به بهره‌برداری رسید.

مدیر امور آبفای رودان در این رابطه گفت: این پروژه باهدف کاهش هدر رفت آب، متعادل ساختن فشار شبکه آبرسانی، تقویت دبی شبکه و تقویت شاخص‌های بهداشتی آب شرب عملیاتی شده است.

برگزاری «پویش ملی ایران به لبخند تو زیباست» در منطقه ۴ اصفهان

 هشتمین برنامه پویش ملی ایران به لبخند تو زیباست با حضور بیش از 5 هزار و 700 نفر در پارک لاله در منطقه 4 اصفهان برگزار شد.

مدیر آبفا منطقه 4 با اشاره به هدف از برگزاری این برنامه اعلام کرد: ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب بین مردم یکی از راه‌های تأمین پایدار آب شرب مشترکین است.

سه پروژه شرکت آب منطقه‌ای گلستان در هفته دولت افتتاح می‌شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان از افتتاح 3پروژه شرکت آب منطقه‌ای گلستان بااعتباری بالغ‌بر 72 میلیارد ریال در هفته دولت خبر داد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای گلستان؛ مهندس علی نظری با اعلام این خبر گفت: این پروژه‌ها در قالب مهندسی رودخانه‌ها از محل اعتبارات ملی و ملی- استانی افتتاح می‌شود.

نوزده پروژه آبفار بوشهر در هفته دولت افتتاح و اجرایی می‌شود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان بوشهر گفت: در هفته دولت 9 پروژه این شرکت با 240 میلیارد ریال افتتاح و عملیات اجرایی 10 پروژه با 400 میلیارد ریال اعتبار آغاز می‌شود.

آبفای اصفهان از دستگاه‌های اجرایی این استان تقدیر می‌‌کند

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان در نشستی که با حضور مدیر کل مدیریت بحران استانداری و مدیران بحران دستگاه‌های اجرایی، فرمانداری‌ها و نیروی انتظامی و نظامی پیرامون اقدامات مصرف بهینه آب شرب در دستگاه‌ها تشکیل شد گفت: سازگاری با کم‌آبی به‌عنوان راهبرد وزارت نیرو، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و درنهایت دولت برای کاهش تبعات خشکسالی در کشور است.

دومین تصفیه‌خانه آب استان زنجان با حضور وزیر نیرو افتتاح می‌شود

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب شهری و روستایی استان زنجان گفت: هم‌زمان با هفته دولت تصفیه‌خانه آب شهرهای ابهر و خرمدره در هفته جاری و با حضور دکتر اردکانیان وزیر نیرو افتتاح و به بهره‌برداری می‌رسد.

بهره‌برداری از دو مجتمع آبرسانی روستایی در آمل

در اولین روز هفته دولت دو مجتمع آبرسانی روستایی با بهره‌مندی 1900 خانوار روستایی از نعمت آب آشامیدنی سالم و بهداشتی به بهره‌برداری رسید.

پویش ملی «بانوی آب» در باغ بانوان طلوع اصفهان برگزار شد

با حضور بیش از 2500 نفر از بانوان، پویش ملی بانوی آب با محوریت مدیریت بهینه مصرف آب در باغ طلوع اصفهان برگزار شد.

ساخت ۵ مخزن اضطراری در آبفای منطقه ۵ شهر تهران

به منظور خدمات‌رسانی و تامین آب شرب اضطراری شهروندان تهرانی در زمان بحران ناشی از زلزله، 5 مخزن فولادی به حجم 500 متر مکعب توسط شرکت آب و فاضلاب منطقه 5 شهر تهران تا پایان سال جاری ساخته و وارد مدار بهره‌برداری خواهد شد. این مخازن امکان تامین آب به ازای هر نفر 3 لیتر در روز را برای سه روز اول پس از بحران فراهم می‌کند.

Pages