افتتاح 14 پروژه آبرسانی روستایی دراستان قزوین

Printer-friendly version
شنبه, بهمن 19, 1398
2713 خانوار روستایی ازنعمت آب آشامیدنی سالم و مطمئن برخوردار شدند.

همزمان با دهه مبارک فجر 14 پروژه تامین آب آشامیدنی روستایی در سطح استان قزوین به طور همزمان با حضور دکتر محمد امید، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم کشور، هدایت الله جمالی پور، استاندار قزوین، جمعی از مدیران استان و نیز عموم اهالی روستاها افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان قزوین، در این مراسم که در محل امام زاده علی اصغر بن موسی الکاظم (ع) روستای زرآباد منطقه الموت قزوین برگزار شد گفت: با افتتاح همزمان این 14 پروژه ی عمرانی، 2713 خانوار روستایی از نعمت الهی آب آشامیدنی سالم و مطمئن برخوردار شدند.

داراب بیرنوندی همچنین تصریح کرد: برای اجرای این پروژه ها بیش از 70 میلیارد ریال هزینه شده و روند خدمت رسانی همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: توسعه ی بیش از پیش منطقه الموت با دارا بودن پتانسیل های بالای جذب گردشگری داخلی و خارجی امکان پذیر است و در این زمینه تامین امکانات زیر بنایی مانند آب آشامیدنی می تواند این امر را تسهیل و تسریع نماید.

لازم به ذکر است، شرکت آب و فاضلاب استان قزوین در دهه فجر امسال همچنین 6 طرح آب و فاضلاب در مناطق شهری استان به ارزش 129 میلیارد و 200 میلیون ریال را مورد افتتاح رسمی قرار داده است.

گروه خبر: