برگزاری بیست وچهارمین کنگره بین‌المللی آبیاری و زهکشی

Printer-friendly version
چهارشنبه, دى 18, 1398
از 31 شهریورماه تا 6 مهرماه 1399در سیدنی استرالیا

رئیس کمیته منطقه ای آبیاری و زهکشی خوزستان، از برگزاری بیست و چهارمین کنگره بین‌المللی آبیاری و زهکشی و هفتاد و یکمین اجلاس سالانه هیئت اجرایی، از 31 شهریورماه تا 6 مهرماه 1399، در سیدنی استرالیا خبر داد. 

به گزارش شبکه خبری سازمان آب وبرق خوزستان، "نرگس ظهرابی"، گفت: بیست و چهارمین کنگره بین‌المللی آبیاری و زهکشی و هفتاد و یکمین اجلاس سالانه هیئت اجرایی با موضوع «نوآوری و تحقیق در مدیریت آب کشاورزی برای دستیابی به اهداف توسعه پایدار» از  31 شهریورماه تا 6 مهرماه 1399 در شهر سیدنی استرالیا برگزار خواهد شد.
 وی با بیان این که در حاشیه بیست و چهارمین کنگره بین‌المللی آبیاری و زهکشی، به 3 مقاله برتر که به صورت شفاهی و 2 مقاله برتر که به صورت پوستر ارایه شده باشند جوایز نقدی اهدا می شود تصریح کرد: جوایز در نظر گرفته شده برای نفرات اول تا سوم مقالات شفاهی به ترتیب 1000، 500 و 250 دلار و برای مقالات ارائه شده به صورت پوستر به ترتیب 500 و 250 دلار خواهد بود.
 
رئیس کمیته منطقه ای آبیاری و زهکشی خوزستان، از اهدای جایزه به برندگان مقالات برتر دانشجویی در حاشیه بیست و چهارمین کنگره بین‌المللی آبیاری و زهکشی خبر داد و افزود: علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص کنگره و موضوع مقالات می توانند به نشانی‌های زیر مراجعه فرمایند.

                                                                                                                                                                   www.icid2020.com.au   
                                                                                                                                            www.icid2020.com.au/student-awards

گروه خبر: