جشنواره آب و الفبا در جنوب تهران آغاز شد

Printer-friendly version
شنبه, ارديبهشت 28, 1398
این جشنواره توسط آبفای منطقه ۶ مدیریت و برگزار می‌شود.

جشنواره آب و الفبا به‌منظور ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب تا پایان سال تحصیلی جاری در سطح منطقه برگزار می‌شود.

 مدیر روابط عمومی آبفای منطقه ۶- شهرری با اعلام این خبر گفت: جشنواره آب و الفبا از صبح امروز با برگزاری جشن آب در سرای محله اقدسیه شهرری، با حضور 150 مادر و کودک پیش‌دبستانی، آغاز به کار کرد و تا آخرین روزهای سال تحصیلی در سطح منطقه ادامه خواهد داشت.

 سید مرتضی میرآبادی افزود: مدارس و مراکز فرهنگی و آموزشی همه‌ساله هم‌زمان با روزهایی پایانی سال تحصیلی جشن‌های ویژه‌ای برای دانش آموزان مقطع ابتدایی و پیش‌دبستانی برگزار می‌کنند؛ از همین رو سعی و تلاش خود را به کار گرفتیم تا با بهره‌گیری از این ظرفیت و موقعیت مناسب، پیام صرفه‌جویی و مصرف بهینه آب را به گوش آن‌ها برسانیم و فرهنگ مصرف بهینه آب را در ذهن و جان آن‌ها نهادینه کنیم.

 وی با اشاره به برنامه‌های فرهنگی و آموزشی جشنواره آب و الفبا خاطرنشان کرد: آموزش چهره به چهره توسط کارشناس روابط عمومی، اجرای نمایش شاد راهکارهای صرفه‌جویی و مصرف بهینه آب، اجرای مسابقه و اهدای جایزه به شرکت‌کنندگان و توزیع اقلام و هدایای تبلیغی و آموزشی ازجمله فعالیت‌هایی است که در این جشنواره به‌منظور ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب انجام شد.

در این مراسم با اهدای کلاه و تن‌پوش ویژه‌ی حامیان آب، پنج دانش‌آموز به‌عنوان حامی فعال آب انتخاب و معرفی شدند تا حامی آبفای منطقه 6- شهرری در ترویج فرهنگ مصرف بهینه آب باشند.

گروه خبر: