با حضور معاون مهندسی و توسعه شرکت مهندسی آبفای کشور؛ پروژه آبرسانی به فاز اول شهرک امام علی (ع) بروات کلنگ زنی شد

Printer-friendly version
يكشنبه, مهر 15, 1397
شرکت آبفای کرمان

پروژه آبرسانی به فاز اول شهرک ۳۰۰۰ واحدی امام علی (ع) بروات با حضور شاهین پاکروح معاون فنی و توسعه آبفا کشور، فرماندار و نماینده مردم شهرستان بم در مجلس شورای اسلامی، امام جمعه بروات،مدیرعامل شرکت آبفا استان کرمان و معاون فنی و توسعه این شرکت و جمعی از مسئولین محلی کلنگ زنی شد.

در این مراسم معاون توسعه و مهندسی شرکت آب و فاضلاب کشور با بیان اینکه باید آثار سوء زلزله بم را کاهش دهیم، گفت: آب یکی از زیربناهای توسعه و عاملی برای امیدواری مردم است.

سلطانی معاون فنی و توسعه شرکت آبفا استان کرمان نیز ضمن ارائه توضیحاتی در رابطه بااین پروژه گفت: این پروژه با اعتبار بالغ بر ۵۶ میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و منابع داخلی شرکت شامل اجرای ۵۰۰۰ متر خط انتقال با لوله چدن داکتیل و ۱۵۰۰۰ متر شبکه توزیع با لوله پلی اتیلن در اقطار مختلف می باشد که توسط شرکت کوشاکاران کویر اجرا می شود و پیش بینی می شود در دهه فجر سال جاری به بهره برداری برسد.

شایان ذکر است پس از زلزله دی ماه ۸۲ در بم و بروات، اراضی شهرک امام علی(ع) توسط شهرداری به برخی مردم واگذار شد که به دلیل نبود برق و آب مردم قادر به ساخت‌ و ساز نبودند اما با تلاش مسوولان این امر محقق شد و طی چند ماه گذشته برق شهرک تامین و در حال حاضر پروژه آبرسانی به آن کلنگ‌زنی شد.