اجرای 15 پروژه با اعتبار 20 میلیارد ریال در امور برق روشنایی واحداث 9 پست هوایی در امور برق روشنایی

Printer-friendly version
پنجشنبه, مهر 12, 1397
به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق تبریز

به گزارش روابط عمومی، عادل کاظمی، دلیل اصلی اجرای پروژه های یاد شده را بهبود و افزایش پایداری شبکه توزیع برق عنوان نمود و افزود: با احداث چندین  پست هوایی، ساماندهی شبکه های فشار ضعیف، ایجاد و افزایش قدرت مانور در شبکه هوایی 20 کیلو ولت، ضعف ولتاژ مناطق حساس و پر مصرف مرتفع گردید.

وی ادامه داد: از این تعداد پروژه 9 پروژه مربوط به احداث پست هوایی بود که بالغ بر  10 میلیارد ریال هزینه در برداشت.

وی در مورد آمار ترانسفورماتور های احداث شده گفت: پست هوایی واقع در تقاطع قره باغیها و رضانژاد از حساسیت بیشتری برخوردار بود که با هزینه ی بالغ بر یک میلیارد ریال احداث شده است. 

کاظمی نصب تابلو RMU با اعتبار سه میلیارد ریال در خیابان امام تقاطع رضانژاد را پر اهمیت خواند و گفت: با توجه به ماهیت تابلوهای RMU که دارای قابلیت اطمینان و ایمنی بالا است و با در نظر گرفتن شرایط و فضای موجود در محل مورد نظر، این تابلو احداث و به بهره برداری رسید.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز، بیان داشت: یکی دیگر از این پروژه ها مربوط به افزایش قدرت مانور شبکه 20 کیلو ولت عون بن علی بود که با هزینه بالغ بر یک میلیارد ریال به انجام رسید.

کاظمی در ادامه به اقدامات انجام شده در زمینه روشنایی معابر توسط  این امور اشاره کرد و گفت: شبکه روشنایی معابر به طول یک هزار و 230 متر اجرا و به بهره برداری رسیده است.

وی ادامه داد: همچنین این امور شبکه فشار ضعیف زمینی و هوایی به طول دو هزار و 365 متر و نیز  شبکه 20 کیلو ولت هوایی و زمینی به طول سه هزار و 230 متر را احداث و به بهره برداری رسانده است.

وی خاطر نشان شد:در راستای همکاری با اجرای پروژه های رویداد 2018 و زیباسازی مبلمان شهری، کابل سرویس و جعبه فیوز های بازار سرپوشیده تبریز شامل تیمچه های بازار کفاشان، بازار قیز بستی، راسته بازار، سرای میرزا شفیع، بازار امیر، بازار صادقیه، بازار پنبه فروشان، بازار سحر و پیه فروشان اصلاح شد.

گروه خبر: