افتتاح ۴ طرح بزرگ آبرسانی در استان کرمان

Printer-friendly version
جمعه, بهمن 20, 1396
همزمان با سفر رئیس جمهور به استان کرمان و با حضور وزیر نیرو در شرکت آبفای کرمان

همزمان با سفر رئیس جمهور به استان کرمان و با حضور وزیر نیرو چهار طرح بزرگ آبرسانی در استان کرمان افتتاح شد.

محمد طاهری رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان با اعلام این خبر گفت: پروژه آبرسانی به شهر رودبار، با اعتباری بالغ بر ۱۳۰ میلیارد ریال افتتاح شده است.

طاهری افزود: ۱۷ کیلومتر خط انتقال به قطر لوله ۶۰۰ پلی اتیلن، حفر و تجهیز ۵ حلقه چاه با مخزن ۳۵۰۰ متر مکعبی، یک باب ایستگاه پمپاژ و ۱۵۰متر مربع ساختمان های جانبی در راستای اجرای این پروژه اجرا شد.

وی در خصوص پروژه آبرسانی به شهرک آزادگان شهر کهنوج نیز اظهار داشت: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال افتتاح شد که اجرای ۱۰ کیلومتر خط انتقال به قطر لوله ۴۰۰ پلی اتیلن، حفر و تجهیز ۳ حلقه چاه، ۲۰۰ مترمربع ساختمان های جانبی از دیگر مشخصات این پروژه می باشد.

طاهری افزود: پروژه آبرسانی به شهرخورسند یکی دیگر از پروژه هایی بود که توسط وزیر نیرو به بهره برداری رسید. وی اظهار داشت: این پروژه با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال به بهره برداری رسید و ۹ کیلومتر خط انتقال به قطر لوله ۳۵۰ پلی اتیلن، حفر و تجهیز ۳ حلقه چاه و مخزن ۵۰۰۰ متر مکعبی در راستای اجرای این پروژه صورت گرفت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان کرمان در ادامه به بهره برداری از پروژه آبرسانی به شهر بهرمان با با اعتباری بالغ بر ۵۰ میلیارد ریال اشاره کرد و گفت که ۱۲ کیلومتر خط انتقال به قطر لوله ۳۱۰ پلی اتیلن، حفر و تجهیز یک حلقه چاه، احداث مخزن ۲۰۰۰ متر مکعبی از اقداماتی بودند که در راستای اجرای این پروژه انجام شدند.