خبرنامه برق

ثبت ركورد تولید ۴۴۰ مگاوات در واحد یك بخاری نیروگاه نكا

 مهندس محسن نعمتی از ثبت ركورد تولید 440 مگاوات انرژی در واحد یك بخاری نیروگاه شهید سلیمی نكا پس از 4 دهه بهره‌برداری به‌عنوان افتخاری ملی یاد كرد.

نگهداری بیش از ۱۲هزار کیلومتر شبکه فشار متوسط هوایی در برق فارس

مدیر دفتر نظارت بر بهره‌برداری شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه 12300 کیلومتر شبکه فشار متوسط هوایی در سال گذشته خبر داد.

برق گیلان رتبه دوم عملکرد صحیح سیستم‌های حفاظتی را کسب کرد

شرکت برق منطقه‌ای گیلان در شاخص عملکرد صحیح سیستم‌های حفاظتی با میزان 74/91 درصد در سال 97، در بین شرکت‌های برق منطقه‌ای کشور رتبه دوم را کسب کرد.

نصب ۶۱۹ دستگاه کنتور هوشمند برق در شهرستان دامغان

مدیر توزیع برق شهرستان دامغان از نصب 619 دستگاه کنتور هوشمند در راستای طرح فراسامانه اندازه‌گیری و مدیریت انرژی (فهام) در این شهرستان خبر داد.

همکاری شرکت توزیع برق یزد با دانشگاه و اتاق اصناف

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت: ارتباط مؤثر با دانشگاه، شرایط را برای ارتقاء دانش و آشنایی با علوم جدید و به‌روز در صنعت برق فراهم می‌کند.

مشارکت ۶۷ درصدی کشاورزان همدان در مدیریت مصرف برق

مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان همدان با اشاره به اینکه بیشترین مشارکت در طرح‌های تشویقی مدیریت مصرف برق را مشمولین طرح‌های کشاورزی دارند، گفت: تاکنون 67 درصد مشمولین در این طرح شرکت کرده‌اند.

افزایش ظرفیت پست‌های توزیع برق شهرستان شاهرود

با احداث پنج ایستگاه هوائی توزیع برق با قدرت 910 کیلوولت آمپر در سه‌ماهه نخست امسال، هم‌اینک ظرفیت پست‌های برق شهرستان شاهرود به 218 هزار کیلوولت آمپر رسیده است.

اجرای طرح احداث شش هزار متر شبکه توزیع برق در بسطام

در سه‌ماهه اول امسال، یک هزار و 59 متر شبکه فشار ضعیف هوائی و زمینی و همچنین پنج هزار و 52 متر شبکه 20 کیلوولت هوائی و زمینی در بخش بسطام به اجرا درآمده و بهره‌برداری شده است.

انعقاد تفاهم‌نامه جهت بازسازی خسارات شبکه توزیع برق استان خوزستان

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از انعقاد و مبادله تفاهم‌نامه بازسازی شبکه توزیع برق مناطق سیل‌زده خوزستان، بین این استان و شرکت توزیع نیروی برق استان فارس خبر داد.

صرفه‌جویی ۱۱۹ میلیارد ریالی توزیع برق استان مرکزی در اجرای پروژه‌ها

معاون برنامه‌ریزی و مهندسی شرکت توزیع نیروی برق استان مرکزی از صرفه‌جویی  119 میلیارد ریالی در اجرای پروژه‌ها خبر داد.

Pages