خبرنامه آب و فاضلاب

بررسی مشکلات پروژه‌های آبرسانی به روستاهای شهرستان شوش

نماینده مردم شهرستان شوش در مجلس شورای اسلامی در دیدار با سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان با اشاره به لزوم توجه ویژه به وضعیت آب اهالی روستاهای این شهرستان گفت: متأسفانه وضعیت آبرسانی به شهر و روستاهای شوش مطلوب نیست.

آبرسانی به پاسگاه مرزی آلبوحمید آبادان

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان سروان بختیاری فرمانده پاسگاه مرزی آلبوحمید از توابع دهستان منیوحی شهرستان آبادان از امور آبفا روستایی این شهرستان در راستای رفع مشکل افت شدید فشار آب و تأمین آب شرب موردنیاز این پاسگاه و اهالی شریف هم‌جوار با پاسگاه تقدیر به عمل آورد.

پروژه پدافند غیرعامل آبفای خدابنده محک خورد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در راستای اجرای پروژه پدافند غیرعامل و عملیات اجرایی  پروژه تأمین برق تأسیسات آبرسانی در شرایط اضطراری و قطعی برق شهر قیدار گفت: پروژه پدافند غیرعامل امور آبفای خدابنده اولین و شاخص‌ترین پروژه در تحقق اهداف اصلی پدافند غیرعامل این شهرستان است.

افتتاح طرح‌های آبرسانی در ۱۳ روستای استان البرز در دهه فجر

رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان البرز گفت: طرح‌های آبرسانی روستایی این شرکت همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در 13 روستای استان با جمعیت بالغ‌بر 12،585 نفر افتتاح می‌شود.

مراسم رونمایی از پوستر جشنواره سپاس آب یزد برگزار شد

مراسم رونمایی از پوستر جشنواره سپاس آب یزد با حضور استاندار و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای یزد برگزار شد.

سد خرمرود تویسرکان دهه فجر امسال آبگیری می‌شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در اجرای سد خرمرود تویسرکان خبر داد.

نصب پمپ‌های غیرمجاز در منازل مسکونی، دلیل افت فشار آب

سخنگوی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: پمپ‌های غیرمجازی که در منازل مسکونی نصب شده‌اند، موجب کاهش فشار آب در واحدهای مجاور می‌شوند و این امر نارضایتی سایر مشترکین را به همراه دارد.

نصب پمپ‌های غیرمجاز در منازل مسکونی، دلیل افت فشار آب

سخنگوی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان  گفت: پمپ‌های غیرمجازی که در منازل مسکونی نصب شده اند ، موجب کاهش فشار آب در واحد های مجاور   می‌شوند واین امر نارضایتی سایر مشترکین را به همراه دارد.

 

سید اکبر بنی طباء در رابطه با فشار پایین آب در برخی از مناطق اصفهان  گفت: در اصفهان نباید افت  شدید فشار آب وجود داشته باشد چراکه شبکه توزیع آب هوشمند است  افت  شدیدفشار زمانی صورت می گیرد  که پمپ غیرمجاز فعال شود   که پمپ، آب داخل شبکه را کشیده و درنتیجه، نه تنها بر کیفیت آب اثر گذاشته بلکه افت شدید فشارآب سایر مشترکین مجاور را به دنبال دارد .

تأکید بر سرعت بخشی در پروژه آبرسانی به ۳ روستای شهرستان دزفول

در دیدار نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی با سرپرست آبفا روستایی خوزستان بر سرعت بخشی به روند اجرای پروژه ابرسانی به روستاهای میدان شهرستان دزفول تأکید شد.

تولید بیش از یک‌میلیون و ۳۰۰ هزار مترمکعب آب در شهر خرمدره

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در سه‌ماهه سال جاری بیش از یک‌میلیون و 300 هزار مترمکعب آب جهت شرب در شهر خرمدره تولید شده است.

علیرضا جزء قاسمی اظهار داشت: میزان مصرف آب شرب در شهر خرمدره در همین مدت نیز یک‌میلیون مترمکعب بوده که نشان از هدر رفت 20 درصدی آب دارد.

Pages