Water & Wastewater

افتتاح طرح‌های آبرسانی در ۱۳ روستای استان البرز در دهه فجر

رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان البرز گفت: طرح‌های آبرسانی روستایی این شرکت همزمان با چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در 13 روستای استان با جمعیت بالغ‌بر 12،585 نفر افتتاح می‌شود.

مراسم رونمایی از پوستر جشنواره سپاس آب یزد برگزار شد

مراسم رونمایی از پوستر جشنواره سپاس آب یزد با حضور استاندار و مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای یزد برگزار شد.

سد خرمرود تویسرکان دهه فجر امسال آبگیری می‌شود

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان همدان سرمایه‌گذاری بخش خصوصی در اجرای سد خرمرود تویسرکان خبر داد.

نصب پمپ‌های غیرمجاز در منازل مسکونی، دلیل افت فشار آب

سخنگوی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان گفت: پمپ‌های غیرمجازی که در منازل مسکونی نصب شده‌اند، موجب کاهش فشار آب در واحدهای مجاور می‌شوند و این امر نارضایتی سایر مشترکین را به همراه دارد.

تأکید بر سرعت بخشی در پروژه آبرسانی به ۳ روستای شهرستان دزفول

در دیدار نماینده مردم شهرستان دزفول در مجلس شورای اسلامی با سرپرست آبفا روستایی خوزستان بر سرعت بخشی به روند اجرای پروژه ابرسانی به روستاهای میدان شهرستان دزفول تأکید شد.

تولید بیش از یک‌میلیون و ۳۰۰ هزار مترمکعب آب در شهر خرمدره

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: در سه‌ماهه سال جاری بیش از یک‌میلیون و 300 هزار مترمکعب آب جهت شرب در شهر خرمدره تولید شده است.

علیرضا جزء قاسمی اظهار داشت: میزان مصرف آب شرب در شهر خرمدره در همین مدت نیز یک‌میلیون مترمکعب بوده که نشان از هدر رفت 20 درصدی آب دارد.

استفاده از گفتگوهای مردمی و دیپلماسی جهت رفع مشکل آب‌های مرزی

به گزارش روابط عمومی و آموزش همگانی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سیستان و بلوچستان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین مقدم، مسئول امور فرهنگی و دینی وزارت نیرو، عبد الاحد ریکی رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سیستان و بلوچستان با مولوی عبدالحمید اسماعیل زهی دیدار کرد.

روابط عمومی آبفار خوزستان در جایگاه دوم جشنواره روابط عمومی‌ها ایستاد

با برگزاری آیین چهارمین جشنواره انتخاب روابط عمومی‌های برتر خوزستان، روابط عمومی آبفا روستایی خوزستان عنوان دوم را به خود اختصاص داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان دانیال احمدی گفت: این عنوان با تلاش مستمر مجموعه روابط عمومی در همه بخش‌های این اداره به‌دست‌آمده است.

اصفهانی‌ها کمترین میزان مصرف سرانه آب شرب را در کشور دارند

در حال حاضر سرانه مصرف آب شرب در بخش خانگی در اصفهان 149 لیتر است درحالی‌که هم‌اکنون این رقم در کشور به‌طور میانگین حدود 157 لیتر است.

اجرای طرح جداسازی آب شرب از آب خام در شهر سجاس زنجان

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: با اجرای بیش از 3 کیلومتر شبکه توزیع در شهر سجاس آب شرب در این شهر از آب خام جداسازی شد.

Pages