Water & Wastewater

حذف قبوض کاغذی آب در زنجان

مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان زنجان گفت: با تکمیل اخذ شماره های تلفن همراه از مشترکین آب در شهرهای استان زنجان، دیگر قبوض کاغذی آب صادر نخواهد شد.

عیلرضا جزء قاسمی اظهار داشت: با حذف قبوض کاغذی آب نزدیک به 10 میلیارد ریال هزینه تهیه و چاپ و پخش قبوض کاغذی آب جلوگیری بعمل خواهد آمد.

تقدیراز پیشنهاد دهندگان برتر شرکت آبفار استان سمنان

طی مراسمی از پیشنهاد دهندگان برتر شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان در سالن اجتماعات این شرکت تقدیر شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان سمنان، در راستای حمایت از ایده های خلاقانه و مشارکت پذیری پرسنل در فعالیتها و تصمیمات شرکت، طی مراسمی با حضور مدیر عامل، معاونین و تعدادی از کارکنان شرکت، از پیشنهاددهندگان برتر شرکت تقدیر بعمل آمد.

تکمیل سد آقدکش نیازمند 240 میلیارد تومان اعتبار است

احداث سد آقدکش از سال 92 با هدف ذخیره سازی و کنترل سیلاب آغاز شد و در سیل سال 98 به دلیل گستردگی سیلاب و اهمیت سد در مهار سیل، بر اجرای این طرح تاکید مجدد شد. 

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای گلستان، رئیس گروه سدها و مدیریت سیلاب شرکت آب منطقه ای گلستان، اظهار کرد: با توجه به محدودیت ظرفیت آبگذری رودخانه گرگانرود در مقطع شهر آق قلا وپایین دست آن، احداث سد در محل آقدکش در بالادست شهر آق قلا با اهداف انحراف و مدیریت بخشی از سیلاب های رودخانه گرگانرود و ذخیره سازی سیلابها،  به منظور تامین آب مورد نیاز صنعت و کشاورزی در حال انجام است.

بهبود شاخص کیفی آب شرب 98 روستای شهرستان باوی

مدیر امور آبفا روستایی شهرستان باوی از بهبود کیفیت آب شرب روستاهای این شهرستان با نصب دستگاه های کلر پودری در تاسیسات آبرسانی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان صادق باوی گفت: در راستای بهبود کیفیت آب شرب اهالی شریف روستاهای تحت پوشش این امور، عملیات نصب و راه اندازی4 دستگاه کلر پودری و 3 دستگاه گاز کلر در تاسیسات آبرسانی روستایی باوی آغاز شد.

وی افزود: این عملیات در هر 4 تاسیسات آبرسانی روستایی شهرستان باوی در حال انجام است و شاخص کیفی آب شرب روستاها را بهبود خواهد بخشید.

برگزاری جلسه هماهنگی مدیران سدها در آب منطقه ای تهران

با حضور معاون حفاظت و بهره برداری شرکت جلسه هماهنگی مدیران سدها برگزار شد

جلسه هماهنگی مدیران سدها با حضور معاون حفاظت و بهره برداری، مدیردفتر بهره برداری و نگهداری از تاسیسات آبی و برقابی و مدیران سدها با هدف بررسی مسائل و چالش های پیش روی سدها برگزار شد.  

افزایش خروجی سد زاینده رود

معاون حفاظت و بهره برداری شرکت آب منطقه ای اصفهان گفت: خروجی از سد زاینده رود بامداد 21 آبان ماه افزایش می یابد.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای،حسن ساسانی با اعلام بازگشایی دریچه های سد زاینده رود برای توزیع آب کشاورزی در شبکه های غرب و شرق استان اصفهان اظهار داشت: زمان توزیع آب کشاورزی در بامداد 21 آبان ماه خواهد بود.

وی افزود: مجموع میزان حجم توزیع آب برای کشت پاییزه کشاورزان شرق و غرب استان اصفهان  120 میلیون متر مکعب از سد زاینده رود است.

آب شرب مورد نیاز مردم در شهرستان ابرکوه محاسبه شد

وزیر نیرو در جلسه شورای اداری شهرستان ابرکوه گفت: مردم ابرکوه نگران تامین آب شرب نباشند، آب شرب مورد نیاز مردم در شهرستان ابرکوه محاسبه شده است.  

به گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه ای یزد « رضا اردکانیان » در جلسه شورای اداری شهرستان ابرکوه که با حضور فرماندار ابرکوه ، مدیران صنعت آب و برق و دیگر اعضا برگزار شد اظهار کرد آن چیزی که برای همه ما حائز اهمیت است ، این است که بتوانیم با استفاده از همه توان و استعداد های خود از فرصت خدمتگذاری حداکثر بهره را ببریم.

همایش ملی سیلاب فرصتی جهت افزایش توانمندی خوزستان

همایش ملی سیلاب 97، 98 اگر تکرار شود، فرصت مثبتی برای افزایش توانمندی خوزستان در حوزه علمی و پژوهشی خواهد بود

مشاور مدیرعامل سازمان آب و برق خوزستان، همایش ملی سیلاب 97، 98 اگر تکرار شود، را فرصت مثبتی برای افزایش توانمندی خوزستان در حوزه علمی و پژوهشی خواند و گفت: رسانه‌های گروهی می توانند نقش مثبتی در معرفی ظرفیت‌های علمی و پژوهشی همایش ملی سیلاب ایفا کنند.  

بهره برداری از نیروگاه خورشیدی آبفا کهگیلویه و بویراحمد

نیروگاه خورشیدی شرکت آب و فاضلاب به نمایندگی از ۳ دستگاه اجرایی در کهگیلویه و بویراحمد به بهره برداری رسید.

مدیرعامل آب و فاضلاب استان با بیان اینکه ظرفیت این نیروگاه ها ۸۷ کیلو وات ساعت است گفت: برق تولید شده توسط این نیروگاهها در مدت ۶ ماه ۷۵ مگاوات ساعت است.

پاسره افزود:  نیروگاه آبفای شهری شامل ۵۴ پنل خورشیدی است که در مجموع یک نیروگاه خورشیدی را تشکیل و ۲۰ کیلووات برق تولید می کنند.

مدیرعامل آب و فاضلاب استان گفت: حدود یک میلیارد تومان برای این نیروگاه ها خورشیدی هزینه شده است.

افزایش 40 درصدی توان تامین آب شرب مشترکین گلوگاه

مدیر امور آب و فاضلاب شهری گلوگاه گفت: با تلاش کارکنان این امور 90 درصد منابع تامین آب شرب مشترکین این شهر بهسازی و مهندسی مجدد شد که با این اقدام 40درصد به تولید آب شرب این شهر افزوده شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران علی مهدوی با اعلام خبر بالا افزود: در راستای توزیع عادلانه و کاهش هدر رفت آب طی سال گذشته نسبت به تعویض رایگان  و هدفمند 700 کنتور  آب معیوب و خراب از محل تبصره 3 اقدام شد.

Pages