یک کیلومتر کابل روغنی در جنوب شرق اصفهان تعویض شد

Printer-friendly version
دوشنبه, مهر 15, 1398
با هزینه ای بالغ بر ۱۵۰۰ میلیون ریال

امور برق جنوب شرق اصفهان به‌منظور برق‌رسانی به مشترکین جدید، افزایش قابلیت اطمینان شبکه برق‌رسانی پایدار پروژه‌های متعددی را اجرایی کرده است.

مهندس مهران نصر مدیر امور برق جنوب شرق اصفهان گفت: ساماندهی و مهندسی نمودن شبکه‌های توزیع برق و همچنین پیشگیری از تلفات شبکه از جمله مواردی است که برق‌رسانی پایدار و مطمئن را برای مشترکین میسر می‌کند و در این راستا این امور تعویض کابل‌های فرسوده روغنی را در دستور کار خود قرار داد.

وی در ادامه گفت: پروژه تبدیل کابل روغنی به کراسلینگ در بلوار آیینه‌خانه حدفاصل پست‌های اداره تعاون و هتل اسپادانا با هزینه ای بالغ بر 1500 میلیون ریال انجام گرفت و در این پروژه طی 7 شب حفاری،768 متر کابل روغنی به کابل کراسلینگ تبدیل شد.

وی به دیگر پروژه اجرا شده در این امور پرداخت و گفت: بیش از 500 متر شبکه سیمی در خیابان نیکبخت حد فاصل شیخ صدوق تا مصلی به کابل خود نگهدارتبدیل شد که در این پروژه 7 اصله پایه فرسوده تعویض و بیش از 700 میلیون تومان هزینه شد.

وی در پایان خبر از اتمام پروژه برق‌رسانی به منازل تعاونی مسکن زندان‌ها در بهارستان داد و گفت: در این پروژه نیز 4 هزار متر کابل کراسلینگ به‌منظور تغذیه 4 پست زمینی احداث و 41 اصله پایه فشار ضعیف نصب و بیش از 2 هزار و 200 متر کابل خود نگهدار احداث شد.

گروه خبر: