گردهمایی سنجش و پایش انرژی برگزار شد

Printer-friendly version
چهارشنبه, دى 19, 1397
این گردهمایی درمحل شرکت مدیریت شبکه برق ایران برگزار شد.

گردهمایی دوره ای سنجش و پایش انرژی با حضور مهندس علی اکبر عباسی معاون مخابرات و پشتیبانی فنی، مهندس راضیه سلیمی مدیر سنجش و پایش انرژی کارشناسان و مدیران بازار برق شرکت های برق منطقه ای ایران در محل شرکت مدیریت شبکه برق ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی، در این گردهمایی مشکلات و دغدغه های مدیران بازار برق شرکت های برق منطقه ای در خصوص پروژه تغییر زیرساخت سیستم های سنجش انرژی خصوصا برای مناطقی که پروژه درحال اجراست و یا این که در آینده اجرا خواهد شد مطرح گردید.

گفتنی است؛ با ارائه راه حل های اجرائی توسط مسئولان ذیربط،مشکلات و دغدغه های مدیران شرکت های برق منطقه ای حل و فصل شد.

لازم به ذکر است؛ در بخش بهره برداری سیستم های سنجش شامل بهره برداری در مناطقی که پروژه به اتمام رسیده و یا با سیستم سنتی سنجش انرژی در حال فعالیت می باشد، تعاملات و هماهنگی های لازم صورت پذیرفت.

در ضمن سیستم پایش و گردش کار فعالیت های دفتر سنجش و پایش انرژی با دفاتر بازار برق شرکت های برق منطقه ای در همین زمینه راه اندازی شده و آموزش های لازم به ایشان ارائه گردید.

  •  
  • گردهمایی سنجش و پایش انرژی برگزار شدگردهمایی سنجش و پایش انرژی برگزار شدگردهمایی سنجش و پایش انرژی برگزار شد
  • نمایندگان شرکت مدیریت شبکه از ظرفیت های نیروگاهی صنایع نیشکر بازدید کردند

  • در راستای تحقق برنامه 098 وزارت نیرو، نمایندگانی از شرکت مدیریت شبکه از ظرفیت های نیروگاهی صنایع نیشکر و نیز از پست­ های 132 کیلوولت و نیروگاه­ های مجتمع ­های 7 گانه نیشکر بازدید کردند.

    به گزارش روابط عمومی،جلسه سه جانبه ای با حضور نمایندگانی از شرکت مدیریت شبکه برق ایران(اکبر نوزادآمنه، پیمان سلمانپور بندقیری، رضا ظریفی) ، نمایندگانی از شرکت برق منطقه­ ای خوزستان و نیز نمایندگانی از شرکت کشت وصنعت نیشکروصنایع جانبی چهارشنبه 5 دی ماه در محل معاونت بهره ­برداری شرکت برق منطقه­ ای خوزستان برگزار شد.

  • از ظرفیت های نیروگاهی صنایع نیشکر بازدید کردند

گروه خبر: