گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل از ایثارگران توزیع برق مشهد

Printer-friendly version
شنبه, مهر 14, 1397
شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد

مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تجلیل و قدردانی از ایثارگران شرکت توزیع نیروی برق شهرستان مشهد برگزار شد.

به گزارش دفتر روابط عمومی، در این مراسم که در محل نمازخانه ستاد و با حضور معاونان، مدیران و کارکنان از سوی پایگاه مقاومت بسیج و امور ایثارگران و روابط عمومی برگزار شد ابتدا مهندس احسانی مهر درباره ضرورت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و تأکید مقام معظم رهبری به حفظ ارزش های انقلاب و اسلام و تجلیل از رشادت های ایثارگران مطالبی بیان کرد.

در ادامه این مراسم علی پیراسته از راویان جبهه و جنگ به توطئه های استکبار جهانی و تهاجم رژیم بعث عراق به ایران اشاره کرد و گفت: استکبار جهانی از طریق صدام، حمله به ایران را آغاز کرد.

اما با رهبری حضرت امام خمینی (ره)، رشادت ها و حماسه آفرینی های جوانان این مرز و بوم و شهادت عاشقان ولایت دیدیم که با کمترین امکانات و تجهیزات نظامی، همه توطئه های دشمنان نقش بر آب شد و در جنگ غالب شدیم.

وی در این مراسم به بیان خاطراتی از جوانان کشور در دوران دفاع مقدس و رشادت و ایثارگری های آنها پرداخت و گفت: امروز در برابر شهداء و ایثارگران وظیفه ای خطیر بر دوش ماست و باید تحت رهبری مقام معظم رهبری در مقابل دشمنان اسلام و انقلاب ایستادگی، دفاع و مقابله کنیم . وی با اشاره به شرایط امروز جامعه گفت: امروزه ترویج فرهنگ دفاع مقدس و ایستادگی در برابر سختی ها بسیار ضروری است.

شایان ذکر است در این مراسم هدایایی به رسم تجلیل از ایثارگران شرکت توزیع برق مشهد اهداء گردید.